Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sima filmet meg lehet nézni...

Sima filmet meg lehet nézni 3D szemüveggel? Ugyanazt a hatást adja mint egy 3D filmnél?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Dehogyis!!! Láttál te már 3d-s filmet? És simát? Szerinted ennyire nagy szám lenne és ilyen marha drága egy 3d-s film, ha a sima filmeknél is fel lehetne venni a szemüveget?

Te jó ég, hogy valakinek ennyi esze ne legyen...

2009. dec. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Te jó ég,hogy valakinek ilyen modora legyen...

Jólvan,utánaolvastam...kibaottdrága a film tudom,csak az a fura nekem,hogy akkor a szemüveget miért adják olcsón??

na mind1...kár volt megkérdezni-.-


Boldog Karácsonyt ettől függetlenül

2009. dec. 25. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:

utálom az ilyen hülye embereket...(első válaszoló)

ne írjál,ha nem tudsz normális hangnemben..

2009. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
1.válaszolóra értettem...
2009. dec. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én sem szeretem ezt,tudatlan voltam tudom,de attól még lehet normálisan válaszolni:(

Boldog Karácsonyt Neked is, 2-3. válaszoló:)

2009. dec. 25. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyibe kerülhet a 3D szemüveg, de véleményem szerint nem azon van a hangsúly, hanem a vásznon, illetve a vetítőgépen. Míg egy hagyományos 2D film 24 képkockát tartalmaz másodpercenként, addig a 3D-s 144-et, 72-t az egyik szemnek, és ugyanennyit a másik szemnek más polaritással. Ez a polaritás különbség határozza meg, hogy a szemüveg melyik szemednek továbbítja az adott képkockát, és így alakul ki a 3D kép.

Kérdésedre válaszolva: meg lehet nézni sima filmet is szemüveggel, de 3D hatást egyáltalán ne várj. :)

2010. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

tudom hogy butaságot kérdeztem...

egyébként egy 3D szemüveg,papírkeretes 400 FT

műanyagkeretes:1400-tól

kipróbáltam,itthon LCD monitoron nemnagyon ért semmit,de

nagyképernyős TV valami isteni 3D filmet nézni:D ajánlom mindenkinek

2010. jan. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!