Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Linkelnétek nekem Szulejmános...

Linkelnétek nekem Szulejmános fanfictionokat?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogyan van az, hogy nekem sz összes Szulejmános kérdésemet törölték? Hogy csinálod, hogy a Tiedet nem????

Lehet venni kérdéstörlés mentességet, mint e csetoldalakon a FLOOD vagy, mi? De komolyan enyémet egy szálig töröltette valaki!

2014. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én imádom a sorozatot, úgyhogy sok kérdésem volt vele kapcsolatban, de egyiket se törölték, pedig nem csináltam semmit.
2014. jún. 25. 16:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de vagy engem utálnak vagy a Szulejmán utálók pécéztek ki, pedig a nevem sincs kint, hogy állandóan törölték! Sorozatot kb a 40. résztől kezdtem nézni, de látni akartam az elejét is csak nem tudtam hol keressem, és kiírtam rá kérdést. Törölték. MINDET! Akárhogy fogalmaztam meg. Pedig nem csak oldalkeresős kérdésem volt belőle, hanem ilyen is olyan is. És törölve lettek. :(:(:(:( De megtaláltam amit kerestem nagy nehezen, így már minden percét láttam! :):):)

De amúgy mi az a fanfiction??

2014. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hm... Nem tudom miért. Nekem eddig még egy kérdésemet se törölték.

A fanfiction-ök olyan, rajongók által írt történetek, amelyek tévés, mozifilmes, képregényes, könyvbeli vagy bárhonnan máshonnan származó szereplőkről szólnak. :)

Pl. ez is az:szerelem-a-palotaban.blogspot.hu

2014. jún. 25. 18:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt már láttad?Szerintem nagyon jó!

[link]

2014. júl. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, nemrég találtam rá, és olvasni is szoktam. Nekem is nagyon tetszik. :)
2014. júl. 8. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!