Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hogy csinálta David Blaine...

Kovács Pál kérdése:

Hogy csinálta David Blaine ezt a trükköt?

Figyelt kérdés
Az AXN-en ment régebben a műsora, ahol utcai mágusként megállított embereket, és mindenféle lenyűgöző mutatványt mutatott be. Nagy részükön én is ledöbbentem, nagyon jók voltak! De még mindig meg tudtam magamnak magyarázni annyival, hogy lehet, hogy csak megrendezett az egész. De aztán volt egy olyan jelenet, amikor Blaine a nézőkhöz, hozzánk beszélt. Volt nála egy pakli kártya, és mondta, hogy válasszak egyet. Ezt úgy csinálta, hogy a kamera felé végigpörgette a kártyákat, és hogy amelyiken megakad a szemem, válasszam ki, és mondjam ki hangosan a TV előtt. Így is tettem. Mondom legyen a káró király. Aztán hirtelen meggondoltam magam: legyen a treff dáma. Erre a David Blaine mit húz ki a pakliból? A treff dámát! Még a teát is félrenyeltem, nagyon durva volt! Valószínű persze, hogy csak véletlen volt, de nektek mi a véleményetek? Lehet, hogy van, aki képes a szemével szugerálni ilyetén módon?
2009. dec. 24. 01:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Nah ez nagyon egyszerű. végigpörgeti és te egy kártyát látsz tisztán. A Dámát. Miért? Mert az előtte lévő lap teteje le volt vágva, ezért azt hosszabb ideig láttad.. Mindenki automatikusan azt választja. Jó kis pszcihológiai trükk :D
2010. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!