Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A WWE pankráció műsorát hol...

A WWE pankráció műsorát hol tudom visszanézni?

Figyelt kérdés
Vasárnap (àprilis 13.) késő este volt ez a ketrec harcos izé. Kb ez volt az első alkalom hogy ilyet néztem, szoval bocsánat ha nem szakszavakat mondok.Ez a Wrestlemania volt a cím. Szóval nagyon megtetszett, de sajna nem tudtam végig nézni. Segítenétek hogy hol tudnám megnézni? A viasat 6on méztem. Előre is nagyon kösz:D
2014. ápr. 13. 23:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha van egy kis angol tudásod, akkor az egész "sorozatot" tudod nézni angolul, ha letöltöd valamilyen torrent oldalról. Magyarországon nincs másképp sugározva, csak szinkronnal (ami elég gagyi szerintem) így ez az egyetlen választás.


Hétfőn és pénteken vannak a köztes adások, és havonta egy PPV (3 órás nagy műsor)

2014. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!