Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tabáni István? Csillag lett?

Tabáni István? Csillag lett?

Figyelt kérdés

Tabáni István,aki megnyerte a csillag születiket szerintetek,megérdemelte??


Szerintem igen!

Igazi magyar dalokat énekelt,jó hangja van!

Én nagyon kedvelem!!


Ti kit szavaztatok volna az első helyre?

Mi a véleményetek Tabáni Istvánról?


2009. dec. 20. 00:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem megérdemelte, én neki drukkoltam végig!

Csendes, de aranyos ember, nekem nagyon szimpatikus, és gyönyürű hangja van :-)

2009. dec. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
basszus ezzel le lett lőve hogy én online visszanézzem és végigizguljam.. na nembaj, a kedvenc szereplőm nyert, aki MEGÉRDEMELTE! szerintem.. nagyon aranyosan visszahúzódó ember, remélem sikeres lesz, de nem változik rossz irányba :)
2009. dec. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen:)))))))))))

Nekem feláll a szőr a hátamon, ha mástól hallok Máté Péter számokat,nem is értem, hogy miért jó az valakinek, ha sokkal rosszabbul előadja - de Tabáni István kivétel, neki megengedem, sőt, Ő az egyetlen, aki meg merem kockáztatni nem kisebb tehetség, mint Máté Péter volt!


Egyszer szavaztam rá még közben, de most a döntőben nem voltam hajlandó. Ugyanis nem vagyok biztos benne, hogy nem rontja el a média. Bár Ő nem tűnik olyannak, már máskor is gondolkoztam rajta, hogy a nagy nyertesek valójában lehet hogy vesztesek lesznek azzal ha "sztárt" csinálnak belőlük. Én ezt a felelősséget nem vettem a nyakamba. A sztárság nagyon mélyen felbolygathatja az életét, a magánéletét is - én ebben nem akarok dönteni.


Meg aztán azt se akartam eldönteni, kinek van nagyobb szüksége arra a 12 millió Ft-ra. Olyan szívesen adtam volna annak a kedves kis reppelős fiúnak is.:)

2009. dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Én nagyon szeretem,és szavaztam is rá,csak kár,hogy valószínűleg Vele is az fog majd történni,mint a legtöbb kiscsillaggal.Remélem,azért nem fog eltűnni a süllyesztőben,mert érte tényleg kár lenne.Egyébként a maga kategóriájában mindenki győztes volt,ahogy azt André is mondta.
2009. dec. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Szia.

Én is Tabáni Istvánnak drukkoltam. Hatalmas kincs van a torkában!

Amúgy ez az első olyan tehetségkutató verseny, ahol az élmezőnyben tényleg odaillő fellépőket láthattam. Mind a négy fiú nagyon tehetséges. A legutóbbi Megasztárban pl. a zsűri által tovább juttatott 12 döntős közül én kb 1-2-t juttattam volna be. Fekete Dávidot és Király Viktort még az első válogatón sem biztos, hogy átengedtem volna.

De most nem erről van szó, hanem Tabáni Istvánról! Nagyon örülök neki, hogy így alakult a verseny.

Pedig én nem nagyon vagyok oda a "Csillag Születik"-ért, mert szerintem nagyon nehéz összehasonlítani egy férfi és egy női énekhangot is, nem még, hogy egy táncost, egy bűvészt, egy "repülőtáncoltatót", egy énekest, egy freestyle-ost meg egy mesemondót, stb...

2009. dec. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%

Igen, igen, igen!!!!!:) Maximálisan megérdemelte, hogy nyert. Meg merem kockáztatni, hogy a jelenlegi összes magyar "profi" és amatőr énekes közül neki van a legtisztább, legbiztosabb énekhangja. A legtöbb botcsinálta "sztártól", divatból majmolt énekestől feláll a hátamon a szőr, de Tabáni minden tekintetben tökéletes. Ritkán születik ilyen nagy csillag. Nagy szerencse, hogy a maga szerény természetével, visszafogott stílusával egyáltalán eljutott odáig, hogy ki mert állni a nyilvánosság elé és kieresztette a hangját, ami valóban csodálatos.

Eddig minden ilyen jellegű vetélkedőt, show műsort messze elkerültem, mert azok a nyertesek, akiket addig felkarolt a média, az én igényeimet messze alul múlták, viszont Tabáni no meg a Andre is azt a vonalat képviseli, amire felkapom a fejem, ha meghallom a hangját, Ő értük már érdemes volt izgulni.

Számomra Szabi és Robi nem más, mint egy tündéri, aranyos, lelkes amatőr, nagyon tehetségesek abban, amit csinálnak, de nem csillagok. A másik két srác igen, de közülük is Istvánt tartom nagyobbnak.

2009. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Megérdemelte ő is, de mind a 4-en megérdemelték volna, 4 eltérő műfaj, műfajában mind kiválóság, nem lehet különbséget tenni.

És nem csak magyar dalokat énekelt. :-)

2009. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6%
Sajnos, pedig nem érdemli meg. Megjátssza magát!
2009. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!