Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Borsod környékén fogható-e a...

Borsod környékén fogható-e a digitális adás? Vagy várni kell még kiépítik Miskolcon az adótornyot (2011)?

Figyelt kérdés
Én próbálkoztam már vele, mivel most lett ilyen tévén, ami képes erre, de semmi eredmény. Keresgéltem ez ügyben a neten, de ahogy láttam, borsod környékén még eléggé rossz a helyzet.
2009. dec. 19. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

A térkép szerint már sok helyen elérhető, adatbázisban lehet településre keresni. Persze lehet, hogy valami tereptárgy leárnyékol, esetleg nagyobb nyereségű antennával, az antenna magasabbra helyezésével, az adóra való pontosabb irányítással vagy erősítővel érdemes próbálkozni.

2009. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És ha esetleg lesz a tetőn antenna, akkor azt hogy csatlakoztatom a tévéhez. Bár mondjuk ahogy olvastam, a kábel szolgáltatónk januártól a kábel csomagba is beteszi a digitális adásokat, na mindegy, azért köszi. :)
2009. dec. 19. 15:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!