Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Csak én vagyok úgy vele hogy...

Csak én vagyok úgy vele hogy a "ValóVilág" egy nagy szenny?

Figyelt kérdés
Szennyet csak szenny emberek néznek. Minden ember azt nézi ami érdekli. Az értelmes emberek értelmes műsorokat, míg mások leragadnak a saját szintjüknél. Csak én gondolom így?

2014. febr. 4. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Sose vagy egyedül semmilyen témában/val. Én néhány részt megnéztem belőle, mert kíváncsi voltam, hogy ugyanolyan szar kamu lesz-e mint az előzőek, és gyanúm beigazolódott. Egy okádék.
2014. febr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hú, el sem hiszed, milyen jó olvasni, hogy nem vagyunk ezzel egyedül a férjemmel! :)

Elvből nem nézünk ilyesmiket. Mondjuk nem is tudom, melyik csatornán megy, de igazából mindegy is, mert úgy általában véve a kereskedelmi csatornákat "bojkottáljuk".

2014. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A való világ szerintem is egy nagy szenny. Oda olyan emberek mennek el akik semmirekellôek és nem dolgoztak egész életükben semmit. A nagy nyereményt egyáltalán nem érdemlik meg, mivel egy normális dolgozó ember egész életében dolgozik, de akkor se lesz ennyi pénze. A ház és az autó már csak hab a tortán. Összeségében a való világ egy nagy sz@r, a keresmedelmi tv nem tudom hogy húz akkora hasznot ebbôl a szennybôl, hogy már a 6. széria megy és most is a nyeremény gigászi amit meg se érdemelnek a szereplôk.
2014. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
üdv a klubban
2014. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
úgy hogy van sok retardált aki nézi :/
2014. febr. 4. 21:14
 6/9 anonim ***** válasza:

És ez nektek miért fák? Miért szidjátok azokat akik nézik?

Tény és való,hogy szenny az egész,de nem értem miért kell a másikat oltogatni azért,hogy mit néz.

2014. febr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Nem az utcán üzekednek az egybites szereplők, nem egy villamos ablakait zúzzák be, nem autókat borogatnak vagy kukákat gyújtogatnak, szobrot döntenek vagy cigányokat ölnek egy faluban, hanem egy zárt környezetben üvöltöznek, isznak, dug(ná)nak, és mindezt egy kereskedelmi televízió, ami abból csinál pénzt, hogy a műsor alatti reklámokat eladja, műsorra tűzi. A kedves kommentelők, meg ha azt akarják, hogy mindez ne legyen, hogy a rohadszemétzsidókomcsiliberál kereskedelmi tévé ne kereshessen pénzt ezzel a tevékenységgel, akkor vegyék elő a távkapcsolót, és (figyelem) kapcsoljanak el a csatornáról. Sőt, ne is kapcsoljanak oda. "


"Nem a VV6 tehet arról, hogy valakinek nem jött be az élet, nem az agyhalott Gyúrós VV Józsi bűne, hogy bedőlt a bankhitel, és nem, nem VV "500 faszival voltam" Charlotte okolható azért sem, hogy a komenistákat még mindig nem sikerült kiirtani a közéletből. A kommentelők dühe, a tilccsákbe jellegű megjegyzések, illetve a valós vagy vélt szellemi, erkölcsi (végül is, bármilyen) fölény birtokában odabaszott félmondatok pl. "nincs tévém, de ha lenne sem nézném" pontosan olyan nevetségesek, mint maga a VV6."


A saját véleményem csak annyi, hogy te pont annyira részt veszel a reklámozásban, mint aki szereti. A negatív reklám is reklám. Ha valamit el akarsz távolítani a köztudatból, el kell fordulni tőle.

2014. febr. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem meg szánalmasak már az ilyen jellegű kérdések. Komolyan, egy műsor alapján ítéled meg ki a szenny és ki nem? Felszínes vagy és egyszerű.

Eleve a kérdés feltevése is erre mutat, a tipikusan hatásvadász "csak én vagyok, aki így gondolja?" közhellyel.

Ettől nem leszel sem műveltebb, sem értelmesebb.

Én pl. nem nézem a Való világot, de egyik legjobb barátom igen, és ő idegsebész, aki szabadidejében kóbor állatokon segít. Akkor ő szenny ember azért, mert néz egy fél órás szösszenetet? Ne legyetek már ennyire egyszerűek!

2014. febr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

# 7


Úgysem fogják felfogni, amit írsz.

2014. febr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!