Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Prostituáltaké illetve prostit...

Prostituáltaké illetve prostituáltnak álcázó nőké a jövő?

Figyelt kérdés
vv6-ba is olyanokat válogattak ki annak mondja magát,aki úgy viselkedik,"modell"... ezekre kíváncsiak a nézők? ezek az értékesek? ez a való világ?

2014. jan. 14. 21:43
 1/4 A kérdező kommentje:
vagyis be válogattak...elnézést..
2014. jan. 14. 21:44
 2/4 anonim ***** válasza:
39%

A prostituáltak nem egyenértékűek a r*bancokkal, akikre Te gondolsz.

Nyilván valamiért az rtl azt akarja ráerőszakolni a magyar társadalomra, hogy az ilyen mindenkivel összefekvő, önimádó, nagyképű genetikai hulladékok legyenek a követendő példái a fiataloknak.

2014. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egy showműsor ahol a nézettség érdekében tesznek meg a szereplők dolgokat, viszont akit az ilyen impulzus befolyásolni képes az önmagában is selejt ember és nem tesz hozzá sokat a tévé megléte.


Az viszont tényleg unalmas lesz ha minden nap ezeket a fennkölt kérdéseket kellesz olvasni, ahol mindenki más (a nézők, a tévék, a társadalom, itt a többi válaszoló) a hülye csak a kérdező nem aki nyilvánvalóan nem néz tévét, de kereskedelmit biztos nem, a neten fújja a magáét és azért eszi az ideg mert olyan dolgokkal foglalkozik amivel nem is kellene.

Te is tudod ezekre a kérdésekre a választ, feleslegesen provokálsz itt. A helyén kell kezelni a dolgokat, és nem hülyeséget vizionálni. Minden egyes új és új VV-kérdés tovább generálja a reklámot nekik (a negatív is reklám), ami még több ember érdeklődését kelti fel és végül ott marad nézőnek.

2014. jan. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát persze, hogy azok! Legalábbis úgy viselkednek. Van, akinek ki kell máris költöznie, a családja elítéli a viselkedéséért. Megérte, Alexa?

[link]

2014. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!