Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL 2-t hol tudnám online nézni?

RTL 2-t hol tudnám online nézni?

Figyelt kérdés
Sürgősen kellene olyan oldal, ahol tudnám nézni online az rtl 2-t, mert sajnos olyan helyen vagyok, ahol nincs tv, de nem szeretnék lemaradni a VV 6-ról.

2014. jan. 12. 18:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
13%

Hidd el jobban jársz ha nem nézed az ilyen szenny műsorokat!

Én már a vv5-öt sem néztem a vv4-et is csak nagyon ritkán!

Szerintem minden ember jobban jár VV-k nélkül.

2014. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%

hátigen, ezek a valós világ nagy problémái:D

miért jó TV adásban nézni azt, amikor valaki szarik?:D


de kipróbáltam, beírod a gugliba, és az első találatként felhozza... üdv a való világban...

2014. jan. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát, igazából nem történik semmi, ha nézik, valaki szereti és valaki nem. Én személy szerint szeretem az ilyen műsorokat, sorozatokat.
2014. jan. 12. 18:26
 4/15 A kérdező kommentje:
2. válaszólónak: Én is próbáltam, de nem jön be. Elhiheted, hogy mengéztem párat :)
2014. jan. 12. 18:27
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

nekem működött


amúgy jogos, ízlések és pofonok, csak tudod biztos veled is volt olyan, hogy találkoztál valakivel, aki sík hülyének tűnt, te pedig élvezted, hogy okos vagy.. nah, és hát átlag ember találkozik egy síkhülyével, aztán a végén kiderül, hogy utóbbi "Való VIlágot"ot, meg éjjelnappalbudapestet, meg egyébb szarságokat néz.. nagyon butítóak azok a műsorok... a vv legalább nem annyira megrendezett, de ugye az éjjelnappalbutapest megrendezett, mégis egy csomóan úgy nézik, mintha valós problémák és gondolatok lennének ott

és ilyeneket sztárolnak, hogy krisztofel meg alekosz... eleve provokatív az egész, elvégre direkt sztriptíztáncosokat meg helyi ribiket válogatnak be izomagyú balfékek mellé.. és a felvételinél kitöltetnek egy pszichológiai tesztet, és ha kijön az, ami más helyen negatív, az itt előny.. agresszivitás és szexualitás... komolyan, a győzike normálisabb volt:D produkciáe!

2014. jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, a kérdező nem a véleményeteket kérte...

[link]

itt regisztrálni kell, de kb 1 perc, nekem mondjuk nem működik, mert nem akar települni hozzá a plug-in, de másoknak megy.

Ha mégse jön be, az adás után gyorsan fel szokták rakni a műsorokat az rtlmost.hu-ra

2014. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2014. jan. 12. 19:23
 8/15 anonim ***** válasza:
9%
2014. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 banderasz26 válasza:

Hali itt tudjátok nézni az RTL II-őt!!!


[link]

2014. febr. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
[link] általában mindig működik.. most pont nem :D de egyébként a vvre mindig megjavul.
2014. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!