Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Lesz szerintetek az interneten...

Lesz szerintetek az interneten lehetőség arra, hogy bárki megnézze a VV6-ot?

Figyelt kérdés

Ugyebár az RTL kijelentette, hogy kizárólag az RTL II csatornáján fogják közvetíteni az adást és hiába volt a sok ellenreakció Szlovákia és Erdély területéről is, hogy nálunk azt a csatornát nem lehet fogni, mert b*sztak rá és csak az RTL II-n hagyták.


Interneten is olvastam és több embertől is hallottam, hogy sokan dühöngenek emiatt, ezért az én véleményem az, hogy kifogják találni páran a módját annak, hogy feltegyék a nettre a VV6 adásait, már csak azért is, mert nem voltak tekintettel azokra a nézőkre, akik semmilyen módon nem tudnak hozzájutni a csatornához.


Nektek mi a véleményetek ?


2014. jan. 10. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz, biztos lesz, aki streamelni fogja a becses és nagyérdemű publikumnak... A Forma1-et is streamelik, pedig be tiltva a netes közvetítése... Aztán azért Ecclestone papa keze messzebbre ér, mint az rtl keze karja lába összesen, valaha is érni fog. Szóval ha a F1-et megoldják, akkor a vv6 gyerekjáték lesz...
2014. jan. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szerintem is :)))


Tudom mekkora értéke van ennek a műsornak, de nem is azért érdekelne, mert IQ-fejlesztő anyagot keresek :)


Megvan rá az okom, amiért az ilyen színvonalú produkciókat is megnézem, ezzel szerintem vagyunk még páran így.

2014. jan. 10. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:
estenkent lehet online nezni az RTL2 (erdely)
2014. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet ? Furcsa, én megpróbáltam egyszer és nem engedte. Na meglátjuk holnap.
2014. jan. 11. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!