Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A z x-faktorban miért nem...

A z x-faktorban miért nem Krasznai jutott tovább?

Figyelt kérdés
Pedig ő volt a legszexisebb!

2013. dec. 14. 23:07
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert semmi hangja sincs és absztrakt elrendezésű a feje.
2013. dec. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Talán mert olyan idegesítő orrhangja van hogy nem lehet elviselni. És lehet hogy tisztán énekel, de énekelne inkább hamisan minthogy ilyen hangja legyen. Meg ő volt a legmegosztóbb személyiség. Nagyon sokan szerették viszont sokan is utálták. Én ki nem állhatom, de talán megérdemelte hogy eddig eljusson. De igazságtalanságnak éreztem volna ha megnyeri.
2013. dec. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Mert a magyar nép legfőbb erénye az utálkozás! Előítéletekkel vannak, de jelzem, hogy csak egy bizonyos kategória, amit most nem neveznék meg. Nekem bőven elég az amit hallottam, amit mondott az Alföldi, a Geszti, azt hogy világszínvonal!

Nem féltem . . . ., kiesett de Alföldi is fel fogja karolni mert rettentő TEHETSÉGES! Biztos vagyok benne, hogy sokkal többre viszi mint Danics, vagy a ByTheWay. Ennyi!

2013. dec. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%

Igazából már kezdem megszokni hogy ebben az országban nem tudnak különbséget tenni a tehetség és a "cukiság" között!

Nálunk ezek a tehetségkutatók épp úgy elvannak cseszve mint a magyar politika is.

Megint olyanok juttotak a döntőbe akik nem érdemelték meg.

Most már biztos vagyok abban hogy a BTW nyer. Bár igazából engem nem érdekel ki nyer.

A győztesnek lesz 2-3 dala aztán megy a sülyesztőbe épp úgy mint az eddigi győztesek is.

Azért örülök hogy a BTW bejutot a döntőbe,így legalább nem mehetnek a külföldi X faktorba.LOL

Bár ha kimehetek volna kiváncsi lettem volna hogy ott mikor estek volna ki xDDDDD


Akárki nyer 2-3 hónapig nagy sztár lesz aztán megy a sülyesztőbe mint a többi X faktoros.

2013. dec. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
56%
Ez az...Ő A LEGJOBB!!A ByTheWay-nek nem szabad nyerni,ugyanis már egyszer kiestek..Dórának pedig az anyja híres,és csalás az egész!!
2013. dec. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
15%
Legszexisebb az túlzás, és ne külső alapján ítélj, mert nagyon ronda 'nő'. Egyébként éljen, hogy kiesett! A válogatáson se engedtem volna be, sőt az RTL székháznál se engedtem volna be,. kikéne tiltani örökre!
2013. dec. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!