Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nurarihyon no Mago 3. Évad?

Nurarihyon no Mago 3. Évad?

Figyelt kérdés

Üdv!

Hát igen, mivel itt még nincs ilyen kérdés felteszem én. Több animét ismerek aminek elkészült két évada leszinkronizálva vagy feliratozva, de arra lettem figyelmes hogy ezeknek az animéknek beígérték a harmadik évadát és egyszerűen nincs sehol.


Vegyünk például a Vampire Knight-ot, ott is 5 éve mondják hogy így meg úgy lesz 3 évada de sehol semmi. Ugyanez vonatkozik a Kore Wa Zombie Desu Ka?-ra is és persze a Nurarihyon no Mago-ra is.


Őszintén szólva hülyeségnek tartom azt, hogy ha már animébe elkezdenek megcsinálni két évadot akkor a második évad lezáratlan marad. Például jön egy új fő gonosz és akkor sehol a következő évad. Akkor már meg lehetett volna csinálni hogy az új fő gonosz legyőzését besúvasszák a második évad végére valahogy.



Ezt csak elmélkedésre tettem be.

A kérdésem az lenen hogy a fent említett Nurarihyon no Mago-nak lesz 3 évada?



#Nurarihyon no Mago #Nurarihyon 3 évad #Nurarihyon no Mago 3 évad #Nura Rikuo
2013. nov. 24. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért tartod hülyeségnek? Alapból nem valószínű hogy a Vk kapni fog újabb anime adaptációt, mivel az első két évad nagy bukás volt pénzbe a stúdiónak. NuraMago is most ért véget mangában nem rég, annak talán csinálnak pár éven belül harmadik évadot, de ez sem éppen a legsikeresebb sorozat, szóval ha folytatást akarsz vagy imádkozol hogy jelentsék be a közeljövőben, vagy elkezded a mangát olvasni.



Összefoglalva, az semmit nem jelent hogy van egy adott animének két évada, ha az bukás nem lesz folytatása. Lásd: HighSchool DxD a legjobb példa rá, csináltak neki egy első évadot, érezhetően egy célközönségre ráálva, és az a célközönség zabálta, Hypeolt Shingeki és a MonoSSeries után harmadik lett BD-kben. Ráadásul annak van elég sok feldolgozandó anyag (vagy 4-5évadra elég), még a NuraMagonál max egy évadra való van.

2013. nov. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok azaz olvasós típus, ha nem lesz harmadik évad beérem az előző kettővel. Bár jobban szeretem azokat az animéket amiknek rendes végük van és nem úgy érnek véget hogy jön az új főellenség és ennyi. Csak mert bukás így meg úgy.


Egyáltalán milyen bukás.

Vegyük az unalmas Inuyashát vagy az ostoba Naruto-t ami grafikai és értelmi szempontból is elég hülyeség, meg elég vontatott is. Vagy az ilyenek számítanak menőnek amiken el lehet aludni? A lényeg hogy tele legyen nyomva hülyeséggel?

2013. nov. 24. 08:53
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindenesetre ha már beígérik hogy lesz ebből meg abból harmadik évad akkor illene megcsinálni.


Érdekesnek találom hogy amit én halálra unok meg rossz a grafikája annak annyi évada van hogy meg se lehet számolni. A jó grafikájú és hangulatú animéknek meg amik nincsenek telenyomva badarságokkal, azoknak alig van két évadjuk. :O :/

2013. nov. 24. 08:56
 4/7 A kérdező kommentje:

Na de mindegy, csak bosszankodom mert nagyon feltüzelt a második élvad. :DD


Köszi a választ. :)

2013. nov. 24. 10:59
 5/7 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy van még 2 ovája a nurarihyon no mago nak, de nem hiszem hogy lesz 3. évad
2015. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó részben bejelentették a következő epizód címét...Ha lesz 3.évad, akkor azt hamarosan be kéne jelenteniük.
2016. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én szememben ez egy nagyon jó anime és szerintem lenne értelme folytatni! Azt kívánom bár csak a Nurarihyon no mago is úgy lenne mint az egyik kóreai sorozat, hogy az európaiak kedvéért legyen folytatása!
2019. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!