Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mennyi a pénzösszeg, amit a...

Mennyi a pénzösszeg, amit a shopping királynők kapnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Na,tessék,aki eddig nem hitt nekem..:)
2014. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
És akkor a végén mi az a boríték amit átad nekik a Márk?
2014. febr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
az csak az hogy xy lett a nyertes és valamit nyert ami 1 hónapig érvényes
2014. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
8%
nyugodtan elhihetitek amit most írok, biztos forrásból származik, az egész kamu, az idő, minden kamu, a ruhákat sem Ők választják, hanem stylist, a bankkártya sem igazi, 50 ezer a limit, de ez csak egy tájékoztató jellegű dolog, hisz semmiért sem fizetnek.A boltból is más hozza el a cuccokat, az egész egy hatalmas nagy kamu...természetesen a ruhákat sem tarthatják meg... akik szerepelnek benne, valahol jó színészek :)
2014. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Sejtettem hogy valami nem passzol ebben a műsorban. :( Szinte mindig a jó ruhákat választják a lányok. De azért jó nézni ezek ellenére is :)
2014. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
47%

Én nem hinném, hogy kamu a dolog, vagy hogy a ruhákat visszavinnék. Szerintem olyan 30-40 ezer forintot kapnak a kártyán és azt tényleg, megveszik a dolgaikat aztán a nyertes megtarthatja a többieknek meg vissza kell adni és lehet, hogy a Lakatos Márk megtartja a szalonjában vagy valami ilyesmi.

Azt is kétlem, hogy színészek lennének akik bekerülnek, mivel mindenféle nők vannak benne és te magad is tudsz jelentkezni a honlapjukon.

2014. aug. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem is igy van ahogy az előző irta
2014. aug. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%

A szazalekok alapjan en is 100.000 forintot szamoltam, habar szamomra sokk, hogy a legtobben ennyi penzbol is milyen szarul tudnak feloltozni.


Mar nem vagyok csoro, mint tinikent, megsem koltok ennyit el egy feloltozesre, ertem azt nadrag, felso, cipo, kiegeszito... cipokbol egy se volt bor amit eddig lattam, hogy vettek. Na mindegy, nem birnek 100.000-et kiperkalni egy ruhara, sokkal olcsobban is lehet szep ruhatarat osszeallitani. Na meg 4 ora alatt...

A heten 51.500-at koltottem es vettem

- egy teli szovetkabatot 10.000 Ft

- egy nagyon finom pamut feher pulcsit 6000-ert

- egy kis kabatkat 12.000-ert

- 2 csipkes felsot: feher, bordo/burgundy 2-t 6000-ert

- 1 kek alapon rozsas mintas felsot 5000-ert

- 1 szoknyat 5000-ert

- 1 bluzt 7500-ert

Van egy csizmam amit 65 fontert vettem kint, persze bor.

A farmerem meg akcios volt, vagy 3000 forintert vagy 18 fontert vettem a H&M-ben.


A heti vasarlast 2.5 ora alatt rendeztem le, amiben bennevolt meg egy ebed is, amire varni is kellett... A maradek 1.5 oraban csinaltatnek magamnak egy ingyensminket a MAC-ben, kifestenem a kormeimet, vagy kifestetnem es kesz...


De ha valoban csak annyi a juss, hogy szerepelhetek a teveben attol nem fogok beporogni :D

2014. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Azert itt par kommenten rohogok foleg azon hogy,, stylistok valasztjak ki a ruhakat,, XDDD BRO valami borzalmasan izlestelen ruhakat valasztanak nagyreszben ezeka stylistok akkor mar ha lehet oket igy nevezni.
2021. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!