Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Sajnáljátok, hogy a Sid...

Sajnáljátok, hogy a Sid zenekar nem jutott tovább a Csillag Születik-ben?

Figyelt kérdés
Szimpatikusak voltak? Ha igen, miért?:D
2009. nov. 15. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem sajnálom, szerintem borzalmasak voltak. Majdnem elaludtam rajtuk.
2009. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sajnálom, egyáltalán nem voltak szimpik. Túl magabiztosan léptek fel, de nem jött be.
2009. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnálom, nekem bejött a szám, amit előadtak.
2009. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A pasas elég különc és fura, volt szerencsém már vele beszélni.
2009. nov. 15. 18:09
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

nem sajnálom

rendesen irritáltak

2009. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnálom, szerintem nagyon jó volt mindkét szám, amit eddig előadtak! Bírom az ilyen fura tagokat, mint az énekes :)

Egyébként én biztos voltam benne, hogy továbbjutnak, úgyhogy nagyon meglepődtem, hogy kiestek :D

2009. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem sajnálom.

Nem jött be sem a szám, sem ahogy kinéztek.

Ha ilyen húdekemény rockereknek néztek ki akkor legalább valami olyan zenét is játszottak volna.

De a szöveg is szar volt, de a hang meg a hangszerekkel szerintem nem volt gond.

2009. nov. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem azért voltak ilyenek, meg fu de önteltek, hanem értelmesebbek azoknál az arcoknál akik bejutottak, és nem szuivesen csinálták a műsort csak muszájbol(tudod mon. az értelmesebbjének nem osztogatják csak ugy ingyen a hirnevet) lásd pl. harcsa veronika...itt hányan ismerik, és hányan pl 1 lolát...japánban és olasz oban mégis ő vezeti a lemez listát:)ennyit erről, am sid egy borzaszto intelligens ember, szépen is beszél, és legalább ők irják a számokat nem ugy mint pl egy brasch bence vki aki elénekel 1 tnt-t mi abba a személyes?:) erről ennyit
2009. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nagyon birom a bandát, de nem sajnálom, hogy kiestek, ugyanis nem ott a helyük, ennél ők többre képesek, és többet érnek. Viszont reklámnak tökéletes volt. Az énekes pedig valóban inteligens,tud értelmesen beszélni, ami sajnos manapság nem mindenkinek megy. Van mögöttük egy pár éves tapasztalat.
2009. dec. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!