Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Kivette a digi az AXN csatornát?

Kivette a digi az AXN csatornát?

Figyelt kérdés
Egyik kedvenc csatorna amit mindig néztem az AXN. Komolyan kivették vagy csak én nem találom? Comedy van helyette.
2013. okt. 28. 18:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Kivették igen,részemről nem nagy kár sosem néztem.
2013. okt. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mire jó ez, hogy folyton variálnak? Köszi a választ.
2013. okt. 28. 18:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem variálnak, hanem nemes egyszerűséggel nem tudtak megegyezni a forgalmazóval. Változtatni akartak gondolom a díjakon, amibe a Digi nem ment bele a nézettségi adatok mellett. A "nép" pedig évek óta Comedy Central-t akar, amit most meg is kapott.
2013. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Igazából a Gyilkos elmék miatt hiányzik , meg a helyszínelők miatt. A coolon folyton ismételnek.
2013. okt. 28. 19:48
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Elég baj az hogy kivette kinálatóból a DIGI az AXN-t. Én is néztem, és még sokan mások is! A DIGI Facebook oldala is tele van panasz áradattal, emiatt. Jó dolog hogy vissza került a Comedy Central. De ez sokakat nem vigasztal, legalább is azokat biztosan nem vigasztalja akiknek az AXN volt a kedvece. Most megint sokan váltanak emiatt szolgálatót!
2013. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Ma is bekapcsolom a tv-t, és várom a Szellemekkel suttogót, közbe eszembe jut, hogy nincs AXN :(

Legutóbb is azokat az adókat vette ki a digi, amiket gyakran néztem, ha rajtam múlna már rég váltottam volna szolgáltatót én is. Köszi a választ.

2013. okt. 29. 15:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Mese csatornából van legalább 4, erre beteszik újdonságnak a nikelodeont, felesleges adó ez is, meg a parlament tv, na annak tuti nagy nézettsége lehet.
2013. okt. 29. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
37%
A parlament tv az közszolgálati csatorna! Tehát azt kötelesk voltak be rakni a kinálatba. Nekem sem tetszik a Parlamnet TV a DIGI knálatában, de ez van törvény kötelezi a Kábel Tévé szolgáltatókat. Savaslom válts kábel tévé szolgálatót! Már ha van lakhelyeden más kábel TV szolgálató! Amenyiben pedig nincs más kábel TV szolgálató a lakhelyeden, akkor javaslom valamelyik műholdas szolgálatót! Példul: UPC Direct, T-Home Sat-tv, Hello HD. Vagy esetleg ha van lehetőség T-home IPTV vagy Invitel IPTV-re fizes elő. Nézd meg az áraikait és a csatorna kiosztásaikat, és dönts ügyesen és okosan! Én a DIGI kábel TV-ről UPC Directre vátottam! A UPC Directen a következő TV adók / csatornák jelenleg is meg találahtóak: RTL2, RTL Klub HD, AXN, AXN White, AXN Black, TLC, Discovery Channel, Discovery World, Discovery Sience, Discovery HD Showcase, Animal Planet, Animal Planet HD, HISTORY HD, Travel Channel HD, HBO HD, MTV Hungary, VIVA Hungary, Jim Jam, Megamax. De például tudtad-e azt, hogy a National Geographics channel HD esetén a UPC Directen van magyar szinkon is. Ezen fel soroltak a DIGInél jelnleg nincsenek, de a UPC Directen ott vannak!
2013. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
A parlament tv az közszolgálati csatorna! Tehát azt kötelesk voltak be rakni a kinálatba. Nekem sem tetszik a Parlamnet TV a DIGI knálatában, de ez van törvény kötelezi a Kábel Tévé szolgáltatókat. Javaslom válts kábel tévé szolgálatót! Már ha van lakhelyeden más kábel TV szolgálató! Amenyiben pedig nincs más kábel TV szolgálató a lakhelyeden, akkor javaslom valamelyik műholdas szolgálatót! Példul: UPC Direct, T-Home Sat-tv, Hello HD. Vagy esetleg ha van lehetőség T-home IPTV vagy Invitel IPTV-re fizes elő. Nézd meg az áraikait és a csatorna kiosztásaikat, és dönts ügyesen és okosan! Én a DIGI kábel TV-ről UPC Directre vátottam! A UPC Directen a következő TV adók / csatornák jelenleg is meg találahtóak: RTL2, RTL Klub HD, AXN, AXN White, AXN Black, TLC, Discovery Channel, Discovery World, Discovery Sience, Discovery HD Showcase, Animal Planet, Animal Planet HD, HISTORY HD, Travel Channel HD, HBO HD, MTV Hungary, VIVA Hungary, Jim Jam, Megamax. De például tudtad-e azt, hogy a National Geographics channel HD esetén a UPC Directen van magyar szinkon is. Ezen fel soroltak a DIGInél jelnleg nincsenek, de a UPC Directen ott vannak!
2013. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ. Ha lesz rá lehetőségem, akkor váltok. Amit írtál az nagyon jól hangzik.
2013. nov. 2. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!