Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ha Itachi a Tsukoyuumi-ban...

Ha Itachi a Tsukoyuumi-ban megölte volna Kakashit akkor Kakashi a való életben is meghalt volna?

Figyelt kérdés

2013. okt. 26. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. okt. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké köszi barátom! :D
2013. okt. 26. 14:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem mert az csak genjutsu, amivel közvetlenül megölni valakit lehetetlen. (A tsukoyoomi-ban Itachi kb ezerszer megölte Kakashi-t a kardjával)

Kivéve persze az izanagi-t.

2013. okt. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Jó, légyszí! te nekem ne válaszoljál ilyen kérdésekben! jó? azt sem tudod kik azok akiknek a nevét leírtad!!! Csak kínozta Kakashit, és amikor befejezte Itachi a tsukoyuumit akkor Kakashi szenvedve kérdezte magától, hogy miért nem ölte meg! (-_-)
2013. okt. 27. 16:31
 5/12 A kérdező kommentje:
Bocsi de az előző kérdésemre is olyan értelmes választ adtál mint állat! Szóval még 1X bocsi, és nézd át újra a Narutot!
2013. okt. 27. 16:32
 6/12 anonim ***** válasza:
Kakashi azért kérdezte meg, mert amikor összeeset akkor Itachi simán megölhette volna. Ja és a sima narutoban csak ne vitatkozz velem, mert már bő nyolcésfél éve nézem, és ha nem láttam minden részt legalább ötször, ekkor egyszer sem. Ami a shippuuden-t illeti annak a részeit csak egyszer jobbakat kétszer láttam, be sosem írnék olyat amiben nem vagyok biztos.
2013. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Már megint tévedtél! :D szerintem 8 és fél éves vagy! nem? Bocsi ez tuskóság volt tőlem! De foggalmad sincs a sztoriról! :D LoL! Majd írj kíváncsi vagyok erre mit válaszolsz! :D
2013. okt. 28. 22:52
 8/12 A kérdező kommentje:
De tényleg akkora marhaságokat írsz hogy szédület! Nem fér bele a monitorba! :D Nem baj jókat nevetek rajtad! Köszi! :)
2013. okt. 28. 22:55
 9/12 anonim ***** válasza:
Veled aztán nem lehet vitatkozni.
2013. okt. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mivel zagyvaságokat írsz........!
2013. okt. 28. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!