Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miről is szól a My Little...

Miről is szól a My Little Pony? A kérdés látható. Ezen a képen egy kis videó látható. Ezt megnéztem és hirtelen felkeltette az érdeklődésemet. Miről is szól ez a mese? És ez melyik részből van kivágva? :D

Figyelt kérdés

Link a videóhoz: Http://z0r. De/4769

NEM VÍRUS (De tényleg)


2013. okt. 25. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, most hogy így kikötötted, hogy nem vírus, azért sem mertem megnézni.

Egyébként én a legfrissebb generációról tudok neked mesélni, a friendship is magicről. Ebben egy twilight Sparkle nevű unikornis kapja a főszerepet, aki a hercegnő parancsára a főváosból egy enyhén putris pónifaluba utazik, megmenti a világot a gonosztól, aztán ottmarad a barátaival, és a barátságot tanulmányozza.

Én szeretem, nagyon cuki, bár az utolsó évad, amit most kiadtak, nagyon el lett szúrva.

14/L

2013. okt. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát kitöröltem ezt a kérdést mert rosszul formáztam :D Tessék a jobb fajta: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__tevek-tevemusorok_.. | Köszi a választ és nyugodtan megnézheted a linket nem vírus :D
2013. okt. 26. 01:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!