Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Magyarországon a UPC Direct,...

Magyarországon a UPC Direct, DIGI TV, T-Homme Sat, Hello HD, műholdas szolgálatások mikor indultak?

Figyelt kérdés

A kérdésben emlitettek csak és kizárolag a műholdas változatokat kérdezem! Tehát a Műholdas, másnéven sat szolgáltatásokat, vagy ha jobban tetszik a DVB-S szolgálatások. Mikor, melyik napon indultak? Tehát év, hónap, nap, szerint melyik napon indultak a kérdésemben emlitettek.

"Példul: 2000. Január 1." - Formátumban legyetek szivesek válaszolni!



#Digi TV #DVB #műhold #SAT #UPC Direct #T-Home Sat #Hello HD
2013. okt. 17. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

UPC Direct: 2000 szeptember 1.


Digi Tv: 2006 január 30. - február 1.


T-Home Sat: 2008 december 1.


Hello HD: 2008 május 1.


Még valami?

2013. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a választ. De a Digi TV most 2006 január 30. indult vagy estleg 2006 február 1.-én indult? Vagy esetleg te se tudod pontosan?
2013. okt. 17. 14:42
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Egy fórumot olvasgattam, ahol próbáltam kitalálni, hogy pontosan mikor indult a Digi, de mindenki össze-vissza beszélt, és így elég érthetetlen volt. :D Valószínűnek tartom, hogy (mivel nagy újdonságnak számított, hogy konkurenciája támadt a UPC-nek, így egyszerre sokan fizettek elő a Digi-nél) a szolgáltatást bekötő alkalmazottak tehermentesítése érdekében, tehát, hogy ne egy nap alatt kelljen rohangálniuk, (mivel ez a nap hétfőre esett) jan. 30.-án, majd 31.-én már sokakhoz bekötötték a rendszert, míg az hivatalosan csak feb. 1.-jén indult. Ezért írtam mindkét napot, mert (én úgy értelmeztem, hogy) sokaknál már hétfőn, és kedden is bekötötték, míg a szolgáltatás, hivatalosan csak szerdán (feb. 1.) indult. :) Egyébként, azt is olvastam ott, valahol, hogy csütörtökig senkihez nem kötnek be semmit, így elég mókás dolog kikövetkeztetni a pontos dátumot. XD Őszintén szólva, fogalmam sincs, hogy melyik nap indult pontosan a Digi! XD
2013. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi 2006. január 30.-án már megtudtuk rendelni, de csak

a következő héten ért rá a szerelő.

Így valószínű, hogy már akkor "éles" volt a rendszerük.

2015. márc. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válasz író. A Helló HD, 2016 nyarán el vérzett. Ugyanis megszűnt a Helló HD. A Telekom korábbi nevén T-home, Telekom Sat TV-nek a sorsa is bizonytalanná vált. Ugyanis az interaktív sattv értékesítését megszünteti a Telekom 2016. december 1.-én. A meglévő előfizetők még tudják használni az interaktív sattv szolgáltatást 2016. december 1. után is. De kérdéses, hogy meddig. Épp ezért a Telekom Sattv szolgáltatásának sorsa is kérdésesé vált. Mivel a Telekom az IPTV-t előbbre helyezi. Részletek [link] olvashatok.
2016. okt. 21. 17:46
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válasz író. Még lemaradt: A Telekom a sima Sattv értékesítését már korábban, meg szüntette. Jelenleg csak az interaktív Sattv-re lehet előfizetni, a Telekomnál. De ez is csak 2016. november 30.-ig.
2016. okt. 21. 17:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!