Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » SEgít séget kérénk. A alkonyat...

SEgít séget kérénk. A alkonyat 2. részét a new moon. Szolnokon csak 21-én adják le és csak feliratosan?

Figyelt kérdés
2009. nov. 9. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindehol feliratos lesz. Azt pontosan nem tudom hogy mikor adják mert nem vagyok szolnoki....

Milyen mozi van ott? Palace?

2009. nov. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szolnok cinema city

van 21-én de az is feliratos

2009. nov. 9. 19:37
 3/5 A kérdező kommentje:
az kár enm nagyon szeretek olvasni XD
2009. nov. 9. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Tanulj gyorsan angolul!:) Am ha akkor is adják csak jól jársz... és nem kell olvasnod, figyelsz nagyon (ha angolos vagy) megértesz belőle valamit és elméjedsz a filmben akk menni fog a megértés! Én filmeken tanultam meg angolul, kiskorom óta tudok (12 éves vagyok most) :P
2009. nov. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én is nagyából ésrtem én is 12 vok :P jó angolos vok csak nem szeretek úgy nézni egy filmet h nem néhetek arébb. de köszi
2009. nov. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!