Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Milyen honlapon van működő...

Milyen honlapon van működő CBS élő stream, vagyis élő adás?

Figyelt kérdés
Találtam már egyet, de az nagyon sokat akad. Másik két oldalon pedig hiába azt írja, hogy CBS, az nem az, hanem valami más, ahogy én láttam, de lehet, Ti jobban tudjátok.

2013. szept. 23. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
[link] nekem például ez működik, és ugyanezen az oldalon van még pár stream. A többi általad talált stream pedig lehet, hogy csak a főműsoridőben (este 8-tól) adja a CBS műsorát, addig pedig a helyi (városi) csatornáét. De azzal tisztában vagy, hogy a keleti parti idő szerinti vetítés idején nálunk kedd hajnal 02:00 óra lesz az idő? :)
2013. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem otthoni idő szeint reggel öt, vagyis még egy óra
2013. szept. 24. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy new yorki idő szerint megy? azt hittem California
2013. szept. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Direkt keleti parti adást linkeltem, nyugati partról szerintem felesleges stream-et nézni (kivéve ha lemaradt az ember és kifejezetten a reklámok miatt akarja, pl. a Super Bowl-t) mert addigra általában már máshol is fent van a tartalom :)
2013. szept. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy hajnali kettő, én is kiszámoltam, de vagyok néha olyan kíváncsi, hogy megérné fenn maradni/felkelni érte. :D A premier megérte volna, de nem tettem végül.
2013. okt. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!