Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Honnan tudnám megszerezni a...

Honnan tudnám megszerezni a Bandi a hegyen című sorozatot?

Figyelt kérdés
A Paprika TV kb. 50 részes turisztikai-főzőcskézős magazinja volt. Van DVD is belőle, de az csak néhány részt tartalmaz. Én mindet szeretném!
2009. nov. 5. 12:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Torrent oldalakon keresgess, én anno láttam is ilyet, de most rákerestem egy pár oldalon de semmi :(
2009. nov. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Na de megtaláltam neked egy torrentet 44 részből áll, 1 évad elvileg, csak van egy kis bibi.... nem seedeli senkit, tehát ha ezt nem tudod mit jelent, akkor elmagyarázom, nem lehet letölteni, mert nincs kitől letöltened... de megpróbálok valamit tenni.
2009. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
4-5 oldalon én is megpróbáltam, és szintén semmi.... ezért gondoltam, hátha itt valaki megszán... :) Jó lenne, ha tudnál segíteni, előre is köszi!
2009. nov. 5. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálom valahogy újraéleszteni a torrentet, de több mint 1 éves feltöltés és a feltöltő nem nevezte meg magát...
2009. nov. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi??? :(
2010. jan. 3. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!