Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Jelentkezett valaki a Benkő...

Jelentkezett valaki a Benkő feleséget keres műsorba? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2009. nov. 4. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
Mivel megy a műsor: látható, hogy jelentkezett valaki.
2009. nov. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nahát....tényleg???? Ezt nem gondoltam volna.

Csak kíváncsi voltam, hogy miért jelentkeztek, mit látnak Dánielbe.

2009. nov. 6. 08:09
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

a tvben akarnak szerepelni, azért jelentkeztek,semmi másért. benkő egy szégyen, de most,hogy megismerhettük ezeket a ,,nőket" azt mondom,hogy benkő még normális ezek mellett a nők mellett. ezek a nép legalja..

én nő vagyok, és még én érzem rosszul magam miattuk. közönségesek. és az a legrosszabb, hogy nem csak 16 ilyen nő él itt, nem olyan nehéz összeszedni néhányat, sajnos. semmit nem adnak magukra, azért, hogy a tvben szerepeljenek mindent megtesznek,ha kell ledobják a bugyijukat a kamerák előtt(mert az egyik ezt csinálta,aztán odaadta benkőnek), megcsókolják ezt a szerencsétlen 600éves öreg pasit, és még gyereket is akarnak tőle.szánalom.az is szánalom, hogy ezt a ,,műsort" idedobják elénk, hogy nesze, nézzétek, nektek ez kell. az is szánalom, hogy megnméztem az első részt.

2009. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

"Csak kíváncsi voltam, hogy miért jelentkeztek, mit látnak Dánielbe."


Nahát....tényleg???? Akkor miért nem azt kérdezted, amire kíváncsi vagy?

2009. nov. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen jelentkeztek de azt nem tudom,hogy miért?Képtelen vagyok azoknak a nőknek az agyával gondolkodni.Rászántam az életemből 10 percet és belenéztem a televíziózás újabb csodatermésébe.
2009. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a Kérdező arra kiváncsi,hogy van-e valaki,aki jelentkezett Benkő Dániel műsorába,és látogatja ezt az oldalt is.Szeretné,ha megirná,miért tetszik neki Benkő!

Azt természetesen tudja,hogy jelentkeztek szép számmal hölgyek,hiszen már valóban megy a műsor.

2009. nov. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) pontosan így gondoltam, de úgy látszik azok a hölgyek nem használják ezt az oldalt
2009. nov. 12. 09:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!