Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Erről az új reklámról szeretné...

Erről az új reklámról szeretnék érdeklődni. Ez igaz vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Van ez az új vaterás reklám, hogy a csajt megcsalja a berci, aki kiment sydneybe.és eladja a cuccait olcsón. ez valóságos, hogy tényleg csak azért adja el mert megcsalja?eze egy kitalált történet? vagy csak reklámfogás? [link]
2009. nov. 3. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
dehogy igaz, ez egy REKLÁM. egy keret sztoriban reklámozza a vaterát, hogy minnél többen járjanak oda. semmi köze a valósághoz.
2009. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

igaza van az elsőnek! De nekem nagyon bejönnek a reklámok...xd

Így jártál Berci...

2009. nov. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

... hogy eladják a mercid:D


Arról szól hogy bizonyos termékeket bizonyos időszakonként olcsobban adnak.S most a Berci mercije van soron..

2009. nov. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az jó szerintem is de az Obama által dedikált könyv is volt,lesz?Nem vagyok vatera tag csak kíváncsi lennék.
2009. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!