Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » 15 évesen a Diesney Channelt...

15 évesen a Diesney Channelt nézem! Ciki ez?

Figyelt kérdés
Szeretem nézni de cikinek találom amikor lássák hogy azt nézem!
2013. aug. 26. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Te dolgod. Anno én is néztem még 20 évesen is Nickelodeont néha, ma is rákeresgélek mesékre, animációs filmekre.


Valakit ez a műfaj jobban érdekel és felnőtt korban is megmarad ez az érdeklődés.

2013. aug. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként a 15 nem olyan sok, de attól is függ, miket nézel. Most eszembe jutott, hogy vannak kifejezetten gyerekmesék is ott, amiknek a poénjai is ezt a szintet ütik meg.
2013. aug. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2013. aug. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se, én is 15 vagyok és néha nézem a Disney Channelt, de főleg hajnalban, amikor azokat ismétlik, amiket anno rendszeresen néztem. Azon kívül nézek animációs sorozatokat, pl. Kalandra fel, Daria, de az utóbbi szerintem nem kifejezetten gyerekeknek van.
2013. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem az;)
2013. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!