Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » RTL Klubon mikor fogják adni...

RTL Klubon mikor fogják adni a Harry Potter és a halál ereklyéi 1. rész-t?

Figyelt kérdés

Már rengetegszer láttam azt a filmet, csak kíváncsi vagyok.

Már adtak más 2010-es filmeket is.

Most lesz majd szombaton a Bölcsek Köve, lehet, hogy most leadják az összes részt a Halál Ereklyéi 1-ig?



2013. aug. 22. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem biztos, mindig más sorrendben adták le részeket, múltkor pl.: csak az Azkabani Fogoly című részt adták csak le, előtte meg le se adták a Bölcsek Köve című részt, se a Titkok Kamrája című részt, utána meg a Tűz Serlege című részt se.Utána meg két héttel később ugyanezt megcsinálták a Film+ -on.Úgyhogy azt kell mondanom, hogy ez a Retek Klub meg a Filmfos szart se ér, hiába adnak le jó filmeket, inkább szerezd be ezeket a filmeket DVD-én cagy nézd meg őket interneten, ott sokkal jobb, mert legalább nincs benne reklám, meg akkor tarthatsz szünetet,amikor akarsz.
2013. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Le szoktat tölteni a filmeket, és úgy nézem meg :)

Már minden részét láttam minimum 20-szor, csak kíváncsi voltam :)

Volt, amikor 2012-es filmet adtak az RTL-en, szóval szerintem már a 7/1, sőt a 7/2 is beleférne..

De eddig egyszer volt a Félvér Herceg, annál tovább nem mentek, csak a HBO-n adták le az utolsó két részt.

2013. aug. 23. 14:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az elsőnek: az RTLen meg a Film plusszon meg a Coolon csak az ötödik részig szokták leadni. Már sz is csoda, hogy az RTLen leadták egyszer a hatodik részét, mert hogy ilyen se volt még.
2013. aug. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most sem adják majd, csak a Bölcsek Kövét.

Azt következő szombaton már valami akciófilm lesz.

Tényleg jó szarul csinálja az RTL.

Inkább adná egy évben csak kétszer-háromszor, de akkor sorban leadná a részeket.

És már igazán betehetné a 7/1-et is.

Most jó, aki meg akarja nézni, az megnézi máshol, de akkoris.

Az első három részt már leadták kismilliószor, az azt követő részeket, jó ha egyszer-kétszer..

2013. aug. 23. 16:22
 5/9 A kérdező kommentje:

Most láttam, hogy ősszel milyen filmeket fognak adni az RTL-en.

Lesz az Eredet, az Éhezők Viadala, de a Harry Potter két utolsó részét nem bírják berakni, pedig az utolsó része is 2011-es, az Éhezők Viadala meg 2012-es film..

2013. aug. 24. 21:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Külföldi filmek asszem 2 év különbséggel szoktak tévébe jönni, hazaiak egy hónap múlva már volt ami volt. A Puskásos film az már ment egy hónappal azután, miután minden moziban leadták már.
2013. aug. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az Éhezők Viadala alig van egy éves film.

Tavaly (talán) júniusban vetítették a külföldi és magyar mozik.

És már az RTL meg is szerezte.

Én nem akarok izélni, de egy Harry Potter rajongónak "fáj" látni, hogy így elhanyagolják a filmsorozat többi részét. :/ :D

2013. aug. 24. 22:03
 8/9 A kérdező kommentje:

Jól van megnyugodtam :D

Most volt az RTL-en, hogy:

"Harry Potter ér a halál ereklyéi

HAMAROSAN!"

Gondolt az RTL ránk is :D

Biztos október-november körül lesz :)

2013. aug. 24. 22:33
 9/9 anonim ***** válasza:
:):)
2013. aug. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!