Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a címe ennek a mesének?

Mi a címe ennek a mesének?

Figyelt kérdés

Nagyon rég láttam a tv-ben, több mint 10 éve. Valami mesesorozat volt, annyira emlékszem hogy erdei állatok voltak benne, és ha jól emlékszem egy süni család volt a főszerepben. Egy részre egész jól emlékszem, arról szólt hogy kenyeret(?) akartak sütni, de véletlenül beleöntötték az összes élesztőt, így a tészta elárasztotta a házikót. Az ajtóra készítettek valamilyen szerkezetet amivel a kiáramló tésztából szeleteket vágtak, és az udvaron megették :'D

és amire még emlékszem hogy volt egy madár (harkály? Szarka? Valami varjú? sajna nem tudom) aki egy közeli fán lakott, és onnan leste távcsővel hogy mit csinálnak az erdő lakói. Csupán ennyire emlékszem.


Próbáltam rákeresni de nem találtam semmit. Ha valaki felismeri és tudja a címét kérem mondja el nekem! :D



2013. aug. 20. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Tüskeböki és pajtásai
2013. aug. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem ez az! Köszönöm a címet! Sajnos nem találtam sehol letöltést, de még egy kis videót sem. :(
2013. aug. 23. 18:17
 3/4 anonim ***** válasza:

letöltést én sem találtam, de szerintem erre gondoltál:

[link]

2013. aug. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez lesz az. :D kár hogy nem érhető el sehol.. talán az m2-nek még eszébe jut adni
2013. aug. 24. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!