Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért nem jutatták tovább a...

Miért nem jutatták tovább a tolókocsis srácot a Csillag Születik-ben?

Figyelt kérdés
Nagy aljasság volt!Nem azért mert tolókocsis,hanem mert szuper produkciót mutatott be.
2009. okt. 26. 11:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem azért, mert hiába volt szuper a produkciója, akkor is hátrányos helyzetben van a többi versenyzőhöz képest, és szerintem nem akarták a zsűri tagjai, hogy a későbbiekben azért mert szegény mozgássérült, ezért hátrányos, vagy inkább előnyös, DE megkülönböztetésben részesüljön.
2009. okt. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
éniskiakadtam nagyon mert szerintem is nagyon joo volt...amugymeg szar ez az egész meg van rendezve v mittudomén
2009. okt. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2009. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2009. okt. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%

Ez a fiú csodálatos hanggal rendelkezik, egyszerűen nem értem, miért nem juthatott tovább.

Azért, mert tolókocsiban ül, csak még inkább lehetőséget kellett volna, hogy kapjon, ugyanis neki nem csak a közönséggel, nem csak az izgalmával, hanem még sok-sok más gátlással is meg kellett küzdeni.

Kár, hogy a Csillag születik rég nem arról szól, amiről kellene, kár, hogy az a nyerő, aki szétcsapkodja a másikon a lécet, vagy aki szétharap egy alumínium flakont. Hát gratulálok, ez aztán a tehetség.

De lehet, hogy ha jól belegondolunk, Ádám már most nagyobb sztár, mint valamennyien a továbbjutattak között. Én mindenképpen vele, érte szurkolok. :)

2009. okt. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én ismerem őt, és sajnálom h nem jutott tovább.szegény csak lenne vki az életben, de ha nem adják meg neki a lehetőséget.

pl.: nem tom mit keres ott egy rúdtáncosnő :S

2009. okt. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Aki szeretné továbbjuttatni, az szavazzon! És tegyétek ki iwiwre is!

Sziasztok!!!! Szombaton a csillag születik adásából a zsűri nem juttatta tovább Borsi Ádámot , de mi még bejuttathatjuk őt!!!! Szavazzunk rá!!!! Szerintem nagyon jól énekelt !!!! Puszi Ádám , Sok siket!!!!! [link]

2009. okt. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Most volt a Cool-on is! De ahogy ujra néztem a videot normális nem volt megindokolva hogy miért NEM!!!
2009. okt. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
hogy kell szavazni????kipipálom Bory Ádám neve előtt a négyzetet,de egy bankos reklám valószínűleg eltakarja a küldés,(vagy nem is tudom milyen)gombot....nem tudom bezárni a reklámot...
2009. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#Borsy
2009. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!