Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi lesz a Mia és én 2. évadján...

Mi lesz a Mia és én 2. évadjának a története?

Figyelt kérdés
Mert nemrég tartottak egy megbeszélést arról hogy mi lesz.

2013. aug. 6. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi konkrétat nem találtam, csak annyit, hogy több tündér lesz, és megjelenik Onchao apja. Tudom kevés, de tényleg semmit se találtam ezen kívül.
2013. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem már ez is valami.

Köszi.

2013. aug. 7. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen :) Ha még találok valamit, szólok
2013. aug. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ennyit találtam:A második évadban egy Rixel nevű nő lesz az ellenség, aki átveri egész Centopia-t, és azt hazudja, hogy megmutatkozhatnak mások előtt cirkuszi előadásokon. Ám az ellenség másik főcélja, hogy elrabolja Onchao-t Dystopia számára.
2013. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi

ezt egyébként hol találtad?

2013. okt. 18. 14:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt:

[link]

2013. okt. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Minimoon5959 válasza:
Rixel az pasi de falami ilyesmi... És még plusszba Mia az embervilágban Miának megtetszik egy fiú aki a nagypapájának dolgozik.... Itt meg tudod nézni a sorozatot:
2015. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!