Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Zavar valakit h ha nincs már...

Zavar valakit h ha nincs már tv adás mert nem vett set top boxot?

Figyelt kérdés

Megmondom őszintén engem nem, úgy is csak dvdzni szoktam a tv-n. A műsorokat nem is néztem.

Meg már annyira elszoktam tőle h nem a tv irányít engem, hanem én nézek amit akarok, azt csak kiírom dvd-re és kész is.

Mivel minden fent van a netten :)



2013. aug. 1. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Engem sem, mert én is csak dvd-zésre használom a TV-t meg ha kedvem támad ps2 zni vagy xboxozni akkor kell is a tv, de adásokat nem szoktam nézni. A barátok köztöt visszanézem az RTL moston, bár most nincsen. A revolutiont meg haverom mindig áthozza mert ő felszokta venni.

Mivel én 2 hetente éjszakás vagyok így jobbára be sem kapcsolom a TV-t eddig a híradót néztem de túl élem nélküle neten több minden fentvan és ott is visszatudom nézni.

Persze van TV antennám csak dekóderem nincs. de majd veszek egyet ha kedvem támad TV-zni de nem sietem el mert internet szolgáltatót fogok váltani és olyan díjcsomagban gondolkozom amihez TV is van mert vannak olyan csatornák amiket viszont néznék de az nincs a MinDig TV hez.

Ha meg kell dekóder mert ha nézném a konyhai kistévémet akkor veszek hozzá. Konyhába is csak azért van tv mert az egy falra szerelhető állványon van de az előző tulaj nem akarta már elvinni én meg nem szerelem le mert jó az ott.

2013. aug. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2013. aug. 1. 23:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!