Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mindig TV Extra aktiválás?

Mindig TV Extra aktiválás?

Figyelt kérdés
Egy hónapja vettem mindig tv extra alapcsomagot, de akkor még nem volt jó az antennám így nem tudtam használni és az aktiválás is elmaradt. Mostanra megoldott az antenna probléma viszont a kártyát a megvétel után 7 napig lehet aktiválni. Ilyenkor mi a teendő?

2013. júl. 14. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg on-line aktiválni!

[link]

Ha nem sikerül, hívd az ügyfélszolgálatot! 1211

2013. júl. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
megpróbáltam és elvileg jónak kell lennie de egyik csatorna se jön be ami a csomagban van bent. csak az alapcsatornák. Amúgy ha beírom a kártyakódot azt írja ki hogy a kártya már aktiválva van..
2013. júl. 14. 19:48
 3/4 anonim válasza:
Hét nap kell ameddig átfut a rendszeren az aktiválásod,ezért is van az ,hogy 7 napig aktiválás nélkül is működik ,de mivel ez neked már lejárt és nem aktiváltad az első héten ezért most várnod kell az átfutásra.Ha ezután se jó akkor tényleg hívd fel őket.
2013. júl. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) már szerencsére jó minden.
2013. júl. 16. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!