Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Tudnátok mondani valami...

Tudnátok mondani valami szórakoztató animét?

Figyelt kérdés

Valami jó humorosat, ne legyen túl romantikus, inkább shounen.


Arigatou



2013. júl. 6. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Mujin Wakusei Survive , ha szereted a túlélő dolgokat.


Angel Beats! , ez akció dráma kombó .


Higurashi , ez béltépkedős.


Elfen Lied , egy vérfürdős szerelmi story , 18 alatt ne.


Hellsing Ultimate , Alucard for president


Mirai Nikki

2013. júl. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Katekyo Hitman Reborn
2013. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek,de már láttam ezeket...
2013. júl. 8. 14:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru (vagy csak simán rövidítve: Oregairu)

Én jókat röhögtem rajta :D


Kyou Kara Maou

Hát ez az amolyan shounen akar......t lenni de végül valamilyen elég érdekes komédiát csináltak belőle, szintén van benne 1-2 iszonyat jó poén, de túl agy harcokat, meg komolyságot ne várj ettől az animétől :D Mondjuk az Oregairu-vel ellentétben (ami a'sszem 12-13 részes) ez az anime elég hosszú, szóval elszórakozik vele 1 ideig az ember.


Inu to Hasami wa Tsukaiyou

Most indult el nem rég, szóval még csak 2 rész jelent meg belőle, de eddig egész jó :)


Hakkenden Touhou Hakken Ibun

1. évad 13 részes, 2. évad 1. része pedig tegnap jelent meg. Ebbe már van 1-2 csata, meg nem csak a komédiáról szól (persze az is van benne :D) sokat dicsérték anno és szerintem is nagyon nagy anime, én ajánlom, egy próbát megér :)


Baka to Test to Shokanju

Én ezt speciel csak tervezgetem még, hogy egyszer majd elkezdem, de mivel eléggé agyba-főbe dicsérik ezt az animét is, ezért szerintem (ha még esetleg nem láttad) akkor nézz bele. Véleményt nem tudok róla mondani mert még én se láttam.


Danshi Koukousei no Nichijou

Ezt is csak tervezgetem, hogy a közeljövőben megnézem, sokak állítása szerint jó komédia, amolyan gyengébb komédiával bíró Gintama.


Esetleg Fullmetal Alchemist (bár meglepődnék, ha még nem hallottál volna róla)

Harc van benne, vannak benne traikus/drámai pillanatok is, ugyanakkor oltári jó poénok is szoktak benne lenni.


Black Cat

Ez is poénos anime, bár az eleje elég tragikusan indul, de aztán átmegy egy eléggé komikus jellegű animébe. (Kinek örömére, kinek bánatára)

(Főszereplő helyes benne :'D)


Ao no Exorcist

Ez is nagyon jó, elején szintén egy kis tragikus jelenet, aztán viccesebbre veszik a figurát, persze shounen jellegű, szóval csata is van benne.


Ennyit tudok, amik úgy nagyjából megfelelnek az elvárásaidnak, remélem tudtam segíteni :)

2013. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lovely Complex

Risa nagyon magas lány. Megismerkedik Otanival, és a balhék során ők lesznek a suli Defekt-duója. Először nem bírják egymást, de a sok közös érdeklődés miatt hamar jóbarátok lesznek. Egy idő után azonban Risa többet kezd érezni Otani után, mint barátság.... többet nem írok :) nagyon jó kis anime, én egy csomót röhögtem rajta!! Kicsit vártam volna több romantikát.. hát nem nagyon van benne :) egyszer a vége fele talán, picike. :)

2013. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

1,hataraku maou-sama

2,gintama

3,sekirei

2014. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem tudom, hogy mennyire számít még, de itt vannak a kedvenceimből, régebbi (90-es évektől nem-időrendi sorrendben, mindegyiken lehet nevetni):


Kyou kara ore wa!! (iskola diák verekedős, vannak kicsit aggresszívebb megnyilvánulásai is)


Gokudou-kun Man`yuuki (fantasy, kaland)


Mahou Senshi Louie (fantasy, kaland)


Elf o Karu Mono-tachi I-II (fantasy, kaland, ecchi)


Girls Bravo I-II (fantasy, kicsit kaland, nagyon ecchi)


WORKING!! mindhárom évada (egy-féle élet egy családi étteremben, bár shounen helyett seinen és a vége fele romantikus is)


Nyan Koi! (fantasy, ecchi)


Hyakko (iskolai élet)


Shijou Saikyou no Deshi Ken`ichi (inkább harcművészeti verekedős, rengeteg vicces jelenettel megtöltve, ami leginkább a szereplők reakciójaiból jön)


Hataraku Maou-sama! (pici ecchi, fantasy, akció, bár van benne romantika, nem az a nyálas, hanem vicces)


stb stb....



Ajánlom az animeaddicts.hu legnagyobb magyar anime-információs oldalt (vannak saját feliratozott videói is, online), továbbá az anidb.net-et, ami szerintem a világon a legnagyobb angol anime-információs oldala, érdemes regisztrálni mindkettőre.


Dou itashimashite!

2018. júl. 3. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kihagytam a Beelzebub-ot!!!! (bár kár, hogy nem csinálták végig a manga szerint)
2019. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!