Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Szokott lenni a Comedy Central...

Szokott lenni a Comedy Centralon friss stand-up is?

Figyelt kérdés
Szinte akárhányszor kapcsolok oda, 1-5-10 perc után mindig rájövök, hogy 1-5-10 éve már hallottam ezeket a poénokat. Jó a 10 év költői túlzás, mert akkor még nem volt sem Comedy Central, sem rendszeres stand-up műsor, csak betétszámok pl. a showderben. De baromira bosszantó, hogy szinte bármikor kapcsolok oda, hamar rá kell jönnöm, hogy már megint egy 1-2-5-10 szer már hallott poént ismételnek meg megint.

2013. júl. 2. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Reklámok között szoktak adni rövid kis részeket régebbi adásokból. Van külön a Comedy Central bemutatja című műsor ahol adnak régi és új részeket is. Az újakat általában reklámozzák is.
2013. júl. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem reklám volt. A Comedy Central bemutatja is sokszor ismétlés, de előre nem tudom, hogy mikor. Amúgy meg legutoljára a Comedy Central arcokat láttam. Na de ca. 2-3 éve néztem rendszeresen, azóta csak elvétve a túl sok ismétlés miatt. Na de ennek ellenére szinte mindig ismétlésbe futok bele. Régen legalább odaírták a műsorok mellé, hogy 'ism.', de most már nem.
2013. júl. 3. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:
Vasárnap 19:30-20-30-ig vannak új részek.
2013. júl. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyáron is? Régen is ebben az idősávban néztem, volt idő, amikor új részek voltak, de egy idő után jött a sok ismétlés.
2013. júl. 9. 21:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Ősszel és tavasszal vannak az új részek. Most a tavaszit kezdték el ismételni, a 8. évadot kezdték elölről, ha jól tudom április környéken kezdték el, az új évadot.
2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És garantált, hogy csak újakat ismételnek, nem a 3-5 évvel ezelőtti részeket? Mert azokat már kissé unom!
2013. júl. 10. 19:28
 7/9 anonim ***** válasza:
Újakat ismételnek, idén forgatták őket. Tudom, mert facebookon fent vagyok, és ott írták.
2013. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van comedy centralos ismerősön facen, és 100% újakat adnak.
2013. júl. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor rendben van! Mostanában kissé elszoktam a nézésétől, de akkor újra rákapok!
2013. júl. 10. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!