Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Ti szoktátok nézni a Randikomm...

Ti szoktátok nézni a Randikommandót?

Figyelt kérdés
Én egyszer úgy bevállalnék egy ilyen átalakítást, mert ahogy nézem a videókat sokszor nem juok szóhoz, annyira szépek lesznek azok a lányok. De nemcsak a külső változik meg rajtuk, hanem belsőleg is rengeteg változás tapasztalható. Pl. volt egy rendkívül visszahúzódó, félénk 19 éves lány, aki még életében nem volt bulizni és a végén annyira szép lett, ráadásul a félelmeit is sikerült legyőznie, és sokkal magabiztosabbá vált. Tényleg ennyire meg tudja változtatni ez a műsor valaki életét? Hihetetlen mit ki nem tudnak hozni egy egyszerű, nem túl divatosan öltözködő lányból.
2013. jún. 6. 21:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ehhez nem kell jelentkezned a Randikommandóba. Utánanézel mi illik az alkatodhoz, az arcformádhoz, és ezek alapján veszel mostanság divatos ruhákat, sminkeket, és olyan hajat kérsz a fodrásztól.

De ha mindenképp ezt akarod, szerintem jó dolog, egy régi ismerősöm is jelentkezett, és szép lett, viszont pár hónap múlva szinte ugyanúgy nézett ki mint az átalakítás előtt. Bizonyára ez emberfüggő, ki mennyire szánja magát rá a változásra :)

2013. jún. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!