Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » HETALIA - ajánlott részek egy...

HETALIA - ajánlott részek egy felnőttnek/kezdőnek?

Figyelt kérdés

Ha egy idősebb (az anyukámról van szó), nem-beavatott személyt akarok lenyűgözni az animével, mivel kéne kezdenem? :D Nem túlzok, ha azt mondom, két órát is folyamatosan le tudnék nyomni a bevezetésről, viszont azt akarom, hogy garantáltan beleszeressen. Már ismer pár dolgot, az alapokat egészen gyorsan felfogta.

Mivel a cucc egy-egy része csak 5 perces, szerintem egy gyors elkalauzolással meg lehetne kedveltetni az illetővel az animét, csakhogy... Melyik részekkel??? Szeretném, ha segítenétek nekem ebben és linkelnétek olyan részeket, amik szerintetek megfelelőek. Én arra gondoltam, hogy a komolyabb témákat kéne először előhúzni, mert a poén csak a 'beavatottaknak' fekszik simán. :) Az idétlenkedős részek is nyugodtan jöhetnek, a véleményetekre vagyok kíváncsi!


Légyszíves azt is írjátok oda, hogy miért az adott részt választottátok! Köszönöm szépen!



2013. máj. 30. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

BIztos hetalia-val akarod megszerettetni vele az animéket ?


Igazából pont olyan témával kellene ami őt érdekli , ha meg már a poénos témára akarsz ráfeküdni akkor ott a Gintama , azon nincs ember aki ne szarná össze magát a röhögéstől.

2013. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ha az 'animével' akarnám megismertetni, nem a Hetaliával kezdeném. :) Hozzáfűzném, de csak suttogva, már hét évesen bekalauzoltam a japán animációk tarka és sziporkázó világába; szinte már veterán. :)


Én konkrétan /ezzel/ az animével szeretném megismertetni és pont azért, mert tisztában vagyok az érdeklődési köreivel.

2013. máj. 30. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, ha velem valamit megakarnának ekdveltetni majd ténylegesen meg is kedvelném, akkor engem baromira idegesítene hogy nem sorba kezdtem el nézni, mert miután végig akarnám nézni a részeket szépen sorban, baromia idegesítene hogy közben már láttam párat
2013. máj. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A pozitívumokhoz (is) sorolható, hogy az anime összvissz 5 perces, a részek nem gyakran kapcsolódnak egymáshoz, a történetszál elhanyagolható. Többszöri megnézéskor - szerintem - az ember egyre több dolgot vesz észre, amik felett első alkalommal mondjuk átsiklott. Nem zsibbasztja le az agyat úgy, mint egy 20-30 perces anime, amire figyelni kell, nehogy kimaradjon valami, mert utána el vagy veszve; én egy-egy epizódot akár háromszor is végigpörgetek, a régi évadokat folyamatosan újranézem.
2013. máj. 31. 20:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sorban kezdeném el nézetni bárkivel, de lehet, hogy soron kívül megmutatnám neki az "Add vissza a drága földeket" részt, mert Magyarország nagyon szimpatikus karakter a legtöbb embernek :)
2013. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!