Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az idei MTV díjátadón mi volt...

Az idei MTV díjátadón mi volt az a balhé? Taylornak volt egy kupa a kezében, erre egy feka csávó félbeszakította, és azt mondta, Beyoncéjé az év legjobb klippe.

Figyelt kérdés
Ekkor mindenki elkezdett fütyülni meg fújolni, és ez a Taylor nevű nő megszégyenülten, zavartan állt a színpadon. De nem értem a szituációt, valaki elmagyarázná mi történt? Mert látni láttam, csak éppen nem értem.
2009. okt. 3. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát az, hogy pl. neked is elég kellemetlen lenne, ha nyersz egy díjat, erre fellép valaki a színpadra, és elkezd valaki mást dicsérni, aki szerinte jobban megérdemelte volna, mint te.
2009. okt. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kanye West volt a feka csávó. Csak annyi volt, hogy Taylor megkapta az év legjobb videóklippért járó díjat, és Kanye West pedig fel ment a színpadra, kikapta Taylor kezéből a mikrofont és bemondta, hogy Beyonce-nak kellett volna megnyerni, mert ő sokkal jobb videóklippet csinált. És szegény Taylor nem tudta megköszönni a rajongóinak h szavaztak rá. Később amikor Beyonce is nyert egy díjat, felhívta a színpadra Taylort és átadta neki a mikrofont h köszönetet mondhasson a rajongóinak. Ez kedves gesztus volt. :)
2009. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De én nem értettem mi történt. Szóval akkor ez a Taylor kapott egy díjat, a legjobb klippért? És akkor erre ez a fószer elkezdte dícsérni Beyoncét. Melyik volt az a klipp ami miatt a Taylor kapta a díjat? Egyébként azt se tudom ki ez a nő most láttam életembe először.
2009. okt. 3. 20:32
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja értem már!!!!!!!! Második válaszoló köszi a korrekt választ így már felfogtam :)

Melyik volt az a klipp? Belinkelnéd nekem youtuberól? Mert kiváncsi vagyok rá!

2009. okt. 3. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Taylor Swift a neve, ő is egy énekesnő:) ismertebb számai a "Love story", a "You belong with me" és a "Forever and always". Jobbára a fiatal tinilánykák bírják a zenéjét, hogy a díjat melyik klipjéért kapta, azt sajnos nem tudom.
2009. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2009. okt. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló vagyok. A You belong with me című számával és videóklipjével nyerte el az év videója című díjat.
2009. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát ennél a xar klippnél és zenénél a Beyonceyé tényleg 1000x jobb :D
2009. okt. 3. 21:29
 9/9 anonim ***** válasza:

a dal valóban elég átlagos,de a klipp elég jó...


amúgy én is Beyo-ra szavaztam volna,de azért a csávó elég bunkó volt...sajnáltam Taylort..

2009. okt. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!