Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek Tom Beck-ről...

Mi a véleményetek Tom Beck-ről? (Ben Jäger Cobra 11) nekem nagyon szimpatikus. :D

Figyelt kérdés

2013. máj. 11. 09:57
 1/5 FannaL ***** válasza:
Nekem is bejön, főleg mikor hülyülnek Semir-rel. :) Meg az egész karaktere a sorozatban, de maga a színész sem rossz.
2013. máj. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is nagyon jól néz ki. a cobra 11-es szerepe is tetszik. de így interjúk alapján is szimpi. és még énekelni is tud. szóval nagyon ott van.
2013. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A Cobra 11-ben láttam először és azonnal elnyerte a tetszésemet. jól áll neki a rendőr szerep és a 'kis törökkel' az eddigi legjobb csapat. Elmondhatatlan mennyire jó hangja van. ha kell erőteljes, ha kell lágyan szól, de mindig tiszta*-* Azt szeretem még benne, hogy nem szállt el a sikertől megmaradt ugyanolyan jó fejnek, mint volt és látszik rajta, hogy szereti a rajongóit. Tényleg nagyon tehetséges,nem amolyan 'csinált' sztár, a tehetségével érte el azt amit, és nem a botrányaival marad fenn az emberek számára a köztudatban, hanem a tehetsége miatt ismerik és szeretik. Imádom, hogy mindig önmagát adja, és nem akarja megjátszani magát. Annyira jó lenne egyszer ott lenni a koncertjén..:) egyszer talán hátha.. Tehetséges, jól énekel, van stílusa, gitározik és zongorázik, jól színészkedik,jó pasi. Kell ennél több??:D
2013. máj. 11. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
életem szerelme 
2013. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imádom! <3
2013. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!