Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A spongyabob rajzfilmben...

A spongyabob rajzfilmben tényleg van olyan rész hogy tunyacsáp öngyilkos lesz?

Figyelt kérdés
ha igen akkor ezt meg lehet nézni magyar változatban? egyébként minek csinálnak ilyen részt ha a tv ben nem játszák le?

2013. ápr. 30. 13:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%
nem hiszem hogy van,ez egy mese kicsiknek
2013. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Volt már példa olyan rajzfilmepizódra, amit direkt olyan durvára csináltak, hogy a TV-ben ne játszhassák. Például a Dexter laboratóriumának az a része, amiben káromkodnak -- amit már rég elkészítettek, de csak nemrég engedtek levetíteni egy felnőtt műsorsávban, a káromkodás kisípolásával. Ez például egy valódi "elveszett epizód" volt.


Na de ez a Tunyacsápos rész? Csak internetes legenda, amivel egymást szopatják az emberek.

2013. máj. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
értem nekem itt gyakorin irta egy ember h van ilyen rész de ezek szerint át lettem verve köszi a válaszokat!
2013. máj. 1. 17:12
 4/15 anonim ***** válasza:
98%
Létezik, de nem hivatalos. A címe: Squidward's Suicide
2013. jún. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség? írd be youtubera hogy spongyabob-tunyacsáp öngyilkos.. ennyit írj be lesznek ott videók és van benne egy rész amikor 1mp-ig látható egy képkocka amit ha nagyon jól leállítasz láthatsz ott szörnyű dolgot..egy kisfiút kibelezve..2. képkockánál ugyanez csak kislánnyal..
2013. okt. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
ez létező videó és nem egy ilyen rajzfilmparódia egyszer még a TVben is leadták de azonnal be is lett tíltva de am nem beszélnek benne úgyhogy teljesen mindegy hogyha angolul is nézed
2013. nov. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%

Az a videó egy nemhivatalos rész, vagyis nem a spongyabob csapata csinálta. A vidi egy creepypasta c. oldalra készült, ahova mindenki rémtorténeteket és saját maga által készített videókat rakhat fel, amit aztán mindenki pontozhat hogy mennyire tetszett. Egyetlen célja, hogy érzelmeket keltsen - és szerintem egész jól sikerült kis rövidfilm. A néző maga is azonosul a szereplővel és ugyanazt az elkeseredettséget érzi. + még hozzá társul a monoton és meghatározhatatlan háttérzene. Vannak benne bevágott pillanatképek amik jelenlétét a tudatod fel sem fog mert annyira rövid ideig láthatók. Ilyenek voltak pl. a Cloverfield-ben és a régi reklámokban is.

Hasonló rövidfilm még a suicidemouse. Abban Miki egér van.

2013. dec. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

De van ilyen rész! De nem biztos, hogy a rendes spongyabob készítők csinálták. Lehet, hogy útolag csinálta meg egy gyerek, aki szereti ijesztegetni az embereket (de nem biztos). Mindenesetre meg lehet nézni a youtube-on (magyarul, csak beszéd): https://www.youtube.com/watch?v=Kb-s4cZbdoE

Itt a full epizód (nem magyarul, de úgysem beszélnek benne, úgyhogy tök mindegy): https://www.youtube.com/watch?v=03jlBzoV3eY

Bármelyikőjük is csinálta, a videó létezik. :) Csak nem tudni, hogy a rendes készítők, vagy egy idegbeteg gyerek csinálta :)

2014. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

8. vagyok:

Egyébként nagyon úgy néz ki mintha össze lenne vágva. Tehát valószínű, hogy egy gyerek csinálta. Az eleje- mikor tunyacsáp klarinétozik, az "A papír" című részből lett kivágva. Amikor tunyacsápnak fellépése van, az a "Spongyabob: a mozifilm" - ből lett kivágva (ha jól tudom). Amikor tunyacsáp néz, és elkezd sírni, az is a mozifilm-ből van. Amikor főbe lövi magát, az egy megszerkesztett rész. Szóval az egész össze van vágva (eléggé észrevehetően) Ennyit szerettem volna :)

2014. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
59%
Igen van ilyen rész csak be van tiltva
2016. márc. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!