Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A naruto shippuuden lesz...

A naruto shippuuden lesz valaha szinkronhang (magyar)? Vagy ez is csak felirattal lehet majd megnézni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 8. 05:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz , Animax a csőd szélén áll alig van nézettségük . Ráadásul a szinkronjaik (az FMAB-n kívül) pocsékok . Igen csak felirattal , nem megerőltető ám olvasni .. 2rész múlva észre se veszed hogy olvasol ..
2013. ápr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne várj a szinkronra nem lesz. Úgy is utáljátok.!!!
2013. ápr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én am nem utálom a magyar szinkront nincs vele semmi bajom.

Az, hogy az Animax a csődszélén áll az nagyon rossz hír :(

Szerintem nem ha nem olyan későn lehetne nézni akkor szerintem megugrana a nézetsége ...

2013. ápr. 8. 15:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Este 8 szerintem nem késő.

Ha nincs problémád a magyar szinkronnal akkor nem láttál még egy részt sem a Dragon Ball- ból.

2013. ápr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos ők is tudják, hogy vonzana pár nézőt, ha leadnák, de sajnos a vezetőség szerint az animációs műsorokba nem érdemes pénzt fektetni, mivel a nézettségük többnyire alacsony. Már olyan helyzet állt elő, hogy mindegy nekik, hogy leszinkronizálják vagy sem, úgyse néznék őket sokan, a csatornát nem tudnák ezzel "megmenteni".
2013. ápr. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!