Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Miért ragaszkodik Rin annyira...

Miért ragaszkodik Rin annyira Sesshomaruhoz? Miért akar örökre vele maradni? Mi lesz a sorozat végére velük? Lesz valami közöttük?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 7. 16:44
 1/5 Betty-Detty ***** válasza:
100%

Rin csak egy kislány,így semmi komolyabb nem lesz köztük.Szerintem azért ragaszkodik ennyire,mert nincs senkije,és az emerek nem bántak vele valami jól,de Sesshomaru megmentette az életét,mivel Rin egy gyerek hősként gondolhat Sesshomaru-ra,és a "nagyúr" számtalanszor megmutatta,hogy igenis törődik a kislánnyal,és fontos neki.Ha lenne még folytatása(ami nem lesz tuti),akkor pár év múlva össze is jöhetnének,de mivel nincs folytatása nem tudunk semmit kettőjükről.

Szerintem nézd meg a végét,mégha ők nem is jönnek össze,a vége nagyon szép lett(az utolsó részre gondolok),mindenképp meg kell nézd a végét! :)

2013. ápr. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 ULTRAGOKU4 ***** válasza:
100%
1# igaza van részben de sesshoumaru a történet folyamán én azt vettem észre hogy igen is összeakar jönni rinnel ha nagyobb lesz és ezért tartja magánál mert ugye a szellemek nagyon lassan öregszenek
2013. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Betty-Detty ***** válasza:
Meglehet...Ha lenne még folytatás,akkor választ kaphatnánk az ilyen kérdésekre,de sajna nem lesz,így nekünk kell elképzelnünk a továbbit... :)
2013. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

jó látni, hogy sesshomaru ennyire ragaszkodik rin-hez.

most megnéztem mégegyszer a végét, és inuyasha azt mondta kagoménak, hogyha rin elég nagy lesz, akkor választhat hogy sesshomaruval akar-e élni.

és szerintem az író is így képzelte el, még ha nem is vitte bele a sorozat végébe.

2013. nov. 18. 16:36
 5/5 anonim válasza:
100%

Talán arra sose kapunk választ, hogy miért mentette meg Rint és miért ragaszkodik hozzá. Hát azt talán már nem fogjuk megtudni, hogy mi történik pár év múlva, mikor Rin saját maga dönthet arról ,hogy a faluba akar maradni vagy Sesshomaruval tart. Bár utóbbi fog bekövetkezni ,mert egy rész(160 körüli) is arra utal ,hogy ő mindig velük fog lenni.

Az utolsó kérdésre a válasz, hogy az író utalt arra párszor, hogyha Rin nagyobb lesz, akkor lehet köztük valami. A 3 filmnél legalább is én erre gondoltam, mikor láttam. De ezt már nem tudjuk meg, csupán azt, hogy Rin biztos, hogy vele fog tartani.

2015. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!