Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Valaki el tudná nekem magyaráz...

Valaki el tudná nekem magyarázni ennek a reklámnak az értelmét?

Figyelt kérdés

Az Aldi reklámról van szó, amikor a hölgyemény azt mondja, hogy leragad az újdonságoknál, de a végén úgyis utolér mindenkit, mert az Aldi olyan gyors, hogy behozza a lemaradást. Nos, azt magyarázza el nekem valaki, hogy ha ő téblábol jobbra-balra egy órát, akkor hogy tudja utolérni azt, aki 10 perc alatt bevásárol?

Én valahogy nem találok benne logikát, bár az is lehet, hogy túl szegényes a fantáziám.



2013. ápr. 2. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
arra gondol hogy nem kell annyit sorban állni
2013. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Arra gondol, hogy nem kell várakozni a pénztárban, mert olyan gyorsak, ami némelyik Aldira igaz is, pl. a Tűzoltó utcaira, amit egyáltalán nem találok előnynek, hogy a vevő nem tud elpakolni, pedig nem vagyok lassú pakoló, és a végén egy mozdulattal a pénztáros elsöpör minden, mert még a kártyát le sem húzta, kezdi a következő vásárlót. Nem beszélve atrról, hogy épp ezért nem kedvesek, unottak.

Viszont úgy vettem észre, hogy az újabb üzletekben, pl. a Báthori utcában már nem így megy, ott van jófej pénztáros is.

2013. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

de ha nem kell annyit sorban állni akkor mégis hogy éri utol a pénztárnál azt aki gyorsan bevásárol?

szerintem a kérdező is erre gondol.

2013. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azokat éri utol, akik a másik boltban vásárolnak
2013. ápr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, aki nem tudná, van 1 csinosabb vörös hajú nő, meg 1 unott vén tyúk a reklámban, mind2 az aldiban, a vörös bámészkodik, az idősebb meg rohan, logikailag ellentmondásos a reklám, mert ugyanakkor vannak a pénztárnál. Erre nincs magyarázat, szerintem nem foglalkoztak ezzel az ellentmondással a készítők, csak azt szerették volna mutatni, hogy a szimpatikus bámészkodós is ugyanakkor végez mint aki rohan mert olyan gyors a kiszolgálás.
2013. ápr. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!