Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Leirná nekem valaki, hogy mi...

Leirná nekem valaki, hogy mi ez az Éjjel nappal Budapest?

Figyelt kérdés

Mirol szol ? Mi ez ? Valami valoságshow ? Ki be mennek az emberek itt is ? v ugy egeszbe mi ez .Nagyon megkosszonném ha valaki elmagyarázná nekem :D

Bele bele szokok nézni ,de nemvágom a lényeget ,igy nemis nézem rendszeressen...


2013. márc. 23. 13:04
 1/10 anonim ***** válasza:
2013. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Röviden , 1 rakat tróger aki lényegében baszik az életre csak egész nap bulizik (1-2 kivétellel ) , tele szerelmi logikátlansággal és fa**ággal , 1hétig néztem anno , egyedül az idióta laliért érte meg , xD.


Amúgy az a vicc hogy ezt akarják beadni a tiniknek , mint életcél .. hát apám ..

2013. márc. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

egy ilyen "magyar jóbarátok" sorozat, csak ők utálják egymást

illetve mindenki Joey benne :D

agyatlan, és összevissza k*rogat


nem valóságshow, hanem.. a színjátszás netovábbja

2013. márc. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem tudnak már semmi újat mutatni, ezért kitalálták, ha ilyen agyatlanságot játszanak le, akkor az érdekelni fogja az embereket..-.-
2013. márc. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy újabb "színvonalas", "pazar színészi játékot bemutató" magyar sorozat. Elvileg néhány Budapesten élő egyetemista életét akarja bemutatni. Nos! Az ötlet nem rossz, a kivitelezés sz*r.Az átlag magyar egyetemisták nagyon kis hányada él ilyen luxusban, kb. annyira reprezentálja a hazai diákság életkörülményeit, mint egy villában játszódó brazil szappanopera, az átlag dél-amerikai állapotokat.A legtöbb fiatal diák nagy nehezen egy panel szobát tud kinyögni,tesco virslin és olcsó sörön él és örül, ha a havi BKV bérletére telik. Igen, vannak igy élő fiatalok is, kb. a max 5%, újgazdag anyuci-apuci bunkó hülyegyereke, akit a suliban rühellnek.
2013. márc. 26. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg ilyenek a mai magyar egyetemisták, elbőgöm magam.


Egyébként nem érdemes ilyen sok sz*rt nézni. Elszomorító, hogy erre van igényük az embereknek.

2013. márc. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak utolsó, hogy a nagyon nagy részük, mint már azt leírtam, nem így él, hanem sokkal szerényebb körülmények között, és maguk is sokkal szerényebbek.
2013. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egyetemisták, ezek? Nem tudom, hogy ezt honnan veszitek...Mindeni dolgozik (elvileg, mert valójában ritkán lehet látni, hogy valóban ezt tennék...) hárman benn autószerelő műhelybe, egy költöztetőnél, kettő egy bárba, egy festőművész,egy meg valami énekesnő, de azt még soha nem láttam semmit csinálni...ja meg lett most benne egy gogog táncos is. Ezek tuti nem egyetemisták, soha nem is beszéltek benne ilyenről.
2013. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol egyetemisták ezek?:DD Mindegyik dolgozik.

Én szeretem nézni, de nem ebből tanulok példát.

2013. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Amúgy aki énekesnő akart lenni az hostesskedik.

Bocs az Off-ért.

2013. máj. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!