Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » A Forma-1-es közvetítésekkor...

A Forma-1-es közvetítésekkor mikor belső kamerás képeket mutatnak, mért hangosítják úgy föl?

Figyelt kérdés

Olyankor majd meg süketülök. Lehalkítom a tv-t, de mikor elkezdenek beszélni, alig hallom amit motyognak, ezért fel kell hangosítanom.

Szerintem ez nagyon zavaró. Ezt mért csinálják? Mást nem zavar? Mért nem lehet ugyan olyan hangerővel végigadni az adást és akkor mindenki kiválaszthatná milyen hangosan akarja hallgatni.


2013. márc. 23. 09:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Jaj szegénykém:D Nyilván azért olyan hangos mert rajtavan a kamera az autón. Az meg normális hogy több száz LE-nek van hangja:D
2013. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ezt a mai digitális technika korában nem tudják kompenzálni?! Nem hinném!

Akkor mikor helikopteres képet adnak, hogyhogy nem üvölt a helikopter zaja, hiszen ott van rajta/benne a kamera?! És az sem egy halk szerkezet, mégis alig vagy egyáltalán nincs hangja az adásban. :D

Mikor a boxból adnak képet ott is ez a helyzet. Ott sem üvöltenek az autók.

2013. márc. 23. 09:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos tudnák kompenzálni de minek? Gondolom ők úgy vannak vele hogy akinek nem tetszik az majd lehalkítja a TV-t.
2013. márc. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert az F1-rajongók többsége imádja hallgatni a motor zaját. Ezért is hallgatnak el ilyenkor a kommentátorok is. Egyébként szerintem nincs akkora különbség a belső kamerás és a "normál" felvételek hangereje között, mint ahogy te felvázoltad.
2013. márc. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ez szubjektív. Szerintem eléggé fölhangosítják.

De rendben, végülis tudom nyomkodni a távirányítót. Csak azt nem értem ezt mért erőltetik rá mindenkire. Ha valaki annyira imádja a a belső kamerás hangokat, mért nem ő hangosítja fel...

2013. márc. 23. 17:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!