Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Akinek digije van, hol fogja...

Akinek digije van, hol fogja a prizma tv-t?

Figyelt kérdés
Melyik programon van? Mert a régin a lifenetwork jön be most, de a csomagba benne van, hogy kell lennie prizmának is, csak máshol jön be. Akinek bent van, hol fogja?
2013. márc. 11. 12:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Vissza kell állítani a gyári beállításokat a menüben.

Természetesen ezt nem teszik ki a honlapjukra, mert akkor be kéne ismerniük, hogy milyen balkáni szinten van a szolgáltatásuk, csak a telefonos ügyfélszolgálaton, szóban közlik, hogy mi a teendő.


Nekem az Explorer ment el és őszintén szólva kezd nagyon elegem lenni abból, hogy minden hétre tartogatnak valami kellemetlen meglepetést.

Szerintem még egy ilyen akció és lemondom az előfizetést, mert nagyon dühít, amikor a színvonalas csatornákat elveszik (Discovery) és gagyi, minősíthetetlen, nézhetetlen saját készítésű sz*rokat raknak be helyettük. Azért választottam őket, mert az ismeretterjesztő csatornák tekintetében náluk volt a legjobb választék, de ez már messze nem igaz, a szolgáltatásaik megbízhatatlanok, egyre rosszabb minőségűek mind tartalmi, mind technikai szempontból.

2013. márc. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Én szerettem az Animal Planetet is, helyette digi animal word van, hát nem ugyanaz a színvonal ott sem sajnos. Sokan elégedetlenek a digivel, a facebook oldalukon is csak negatív dolgokat olvasni.
2013. márc. 11. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!