Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hová tűnt az Éjjel-Nappal...

Hová tűnt az Éjjel-Nappal Budapest?

Figyelt kérdés
Bekapcsolom pontban 7 óra 10 perckor a televíziót, és a roh*dt fókusz megy benne, ami a kutyát sem érdekli? Hol az igazság?

2013. febr. 19. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A FÓKUSZ UTÁN LESZ :D
2013. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ilyen nincs. Itt toporgok a tv előtt már két órája. Egész nap erre gondoltam és eldugták 8 után.
2013. febr. 19. 19:26
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ennyire érdekel ez a fo$?
2013. febr. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aha.
2013. febr. 19. 19:33
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Hát szerintem több nézője van a fókusznak mint annak a szenynek.
2013. febr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez engem is megszívatott. Bekapcsoltam, megy a fókusz én meg megijedtem, hogy úristen lemaradtam.

Amúgy soknak nem tetszik, de soknak igen. Komolyan nem értem, hogy miért kell ennyire leszólni. Fiatalokról szól, akik próbálnak boldogulni az életben. Nekem bejön:)

2013. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szubjektív perspektívám szerint mindkét műsor szenny. A fókusz wannabe celebeket mutat be, akikre a normális - bár ezekből kevés van - ember egyáltalán nem kíváncsi.

Az Éjjel-Nappal Budapest meg olyan emberekről szól, akik minden nap beb*sznak különböző ürügyekkel, és nem akarnak normális munkát végezni (kivéve 1 embert). Van benne két ember, akik normálisak, miattuk nézem.

2013. febr. 20. 16:11
 8/9 anonim válasza:
én nem nézek ilyen műsorokat,állítólag kicsi volt a nézettsége és ezért tették másik időpontra.
2013. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 IQMage válasza:
78%
Az éjjel nappal budapestnek 00:00 és 00:01 között kéne mennie.
2013. ápr. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!