Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Látta valaki a viasat3-on a...

Látta valaki a viasat3-on a Gordon Ramsay pokol konyhája múltheti részét? Ki nyerte meg?

Figyelt kérdés
Ralph vagy Michael?
2009. szept. 7. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerencsére Michael nyerte meg.Én neki szurkoltam:)Ráadásul az álom étterem mellé Gordon állást ajánlott a győztesnek,hogy menjen vele Londonba,dolgozzon vele,és megtanítja minderre,hogy Michael is híres mesterszakács legyen mint a Gordon!.Elfogadta az ajánlatot!
2009. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én láttam a végét, de már nemnagyon emlékszem rá :S Az volt, hogy visszajött (azthiszem) mindenki, aki kiesett és akkor Ralph és Michael választhattak közülük, hogy kinek ki legyen a csapatában. Két menüből lehetett ugye választani és végülis a vendégek döntöttek. Gordon megkérdezte őket, hogy visszamennének-e abba az étterembe. Ralph vendégeinek 90%-a menne vissza, míg Michaelébe 94%. Így végül Michael nyert. :) Gordon két ajtó elé állította őket, elszámolt háromig és Michaelé kinyílt és Ralphé zárva maradt. Aztán Gordon felajánlotta Michaelnek, hogy dolgozhat az egyik éttermében, vagy pedig az éttermet választja. Rövid gondolkodás után Michael a Gordonnal való munkát választotta :) Röviden talán ennyi :)
2009. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első írta jól.Az étterem mellé kapod egy ajánlatot amit elfogadott..
2009. szept. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kapod=kapott elírtam,bocsi
2009. szept. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösi a válaszokat én is neki szurkoltam!
2009. szept. 8. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!