Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi a véleményetek a Heti...

Mi a véleményetek a Heti Hetes-ről az RTL2-n?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy kinek mi a véleménye a műsor jelenlegi színvonaláról, szereplőkről. Hernádi távozásáról és Ábel Anita, illetve Majka érkezéséről.

Illetve más jellegű kérdés: többektől hallottam, hogy politikai okok miatt nem szeretik a műsort; tudja valaki, hogy ki melyik párt felé kacsingat?



#Heti Hetes #rtl2 heti hetes #heti 7es
2013. jan. 23. 19:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Judeo-kommunista az összes stábtag.

Személyszerint Gálvölgyiben csalódtam,aki Gyurcsány bizonyítványát magyarázta,mert Majka odapörkölt neki...

2013. jan. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Uuuh és uh. Borzalmas. Épp most néztem 2007-es részeket Alföldivel, Hajóssal és Hernádival... Hát azok tényleg jók voltak. (Csak sajnos akkoriban még nem érdekelt...)

Ez viszont, a jelenlegi felállásban borzalmas. Komolyan... Ábel Anita? MAJKA???

Egyébként ez a politikai ok hülyeség, régebben én is azt hittem, hogy csak a jobb oldalt savazzák. Kaptak ott a balosok is rendesen. Régen nagyon jó volt a színvonal!

2013. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én örülök, hogy egyáltalán még lesz heti hetes :-)

Oda meg vissza vagyok a műsorért, bár már jó ideje hiányzik a Hajós-Alföldi szópárbaj, amit az állatokkal kapcsolatban nyomnak le... de talán ebből is kihoznak majd valami jót ^^

2013. jún. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!