Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Megszűnik a Maradj Talpon...

Megszűnik a Maradj Talpon vetélkedő?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a műsort, és ezért nagyon érdekel,hogy miért nincs a műsorújságokban sehol,hogy idén mikor lesz??? Eddig az M1 tv-n ment minden nap majd megismételték az M2-n kicsit később. Talán megszűnik???

Sok helyen néztem de sehol nincs írva egész januárban.

Viszont a szilveszteri adásban nem mondott semmit Gundi azon kívül,hogy viszlát.

A neten is kerestem de semmit nem találtam róla.

Tud valaki valamit?


2013. jan. 2. 12:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

5

Ismerős

Kedveli: Maradj Talpon



Maradj Talpon

hétfő

Kedves Nézőink!


Először is: a Maradj talpon! teljes stábjának nevében szeretném megköszönni az egész éves lelkesedést, támogatást, a szeretetet, amit műsorunk tőletek kapott! Másodszor: noha a Maradj talpon! egy időre szünetel is, nem maradtok szórakozás nélkül. Az elkövetkező hónapokban Gundel Takács Gábort más feladatok foglalják majd le, hiszen januárban lesz a férfi kézilabda-világbajnokság, amelyről közvetít, illetve februártól szombat esténként jelentkezik A Dal című zenés műsor, amelynek idén is ő lesz az egyik műsorvezetője. Márciusban ismét napi műsorban láthatjátok őt viszont – de hogy mi lesz ez a műsor, még titok. J


A Maradj talpon! 233 sikeres adás után egy időre megpihen – műsorkészítőként úgy gondoljuk, ez javára is válik majd, hiszen a sok ezer kérdés és játékos összeválogatása olyan feladat, aminek időről-időre jót tesz egy kis szünet. Még nem tudjuk, hogy ez a vetélkedő mikor lesz látható ismét a televízióban, de amint tudjuk a folytatás pontos dátumát, Ti lesztek az elsők, akikkel közöljük. J Addig is várunk Benneteket márciustól az új produkcióban!


Kívánunk mindenkinek sikeres, minden jóban bővelkedő új esztendőt!


Holló Györgyi

főszerkesztő

2013. jan. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!
2013. jan. 2. 13:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos a felhasználónak nem tudunk üzenetet továbbítani (nincs ilyen felhasználó vagy már törölte regisztrációját vagy letiltásra került a fiókja)!
2014. febr. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!