Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Hol próbálkozzak ha van egy...

Hol próbálkozzak ha van egy műsor a TV-ben, amit meg szeretnék örökíttetni?

Figyelt kérdés
Nincs VHS felvevőm... Én hogyan tudom felvenni, vagy hol lehet ilyen szolgáltatást kérni?

2013. jan. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sok tévéműsort rögzítenek és osztanak meg a neten (torrentoldalakon), sok releasert meg lehet kérni hogy egy-egy kevésbé érdekes műsort is rögzítsenek ha van rá idejük és nem ütközik mással. Utána felteszik torrentre és te letöltheted.


Első feltétel hogy legyél tagja ilyen oldalnak. Ezek többnyire zártak, így magadtól csak úgy nem tudsz belépni, egy komoly oldalnál akár éveket várhatsz mire bekerülsz. Ha van olyan ismerősöd aki tagja ezeknek az oldalaknak, első körben megkérdezheted hogy fent van-e már az a tartalom amit meg akarsz szerezni, minél inkább mainstream adásról van szó annál nagyobb az esélye hogy igen. Akár letölthetik neked vagy meghívhatnak az oldalra hogy te töltsd le (ennek pedig az a feltétele hogy ismert a torrentezés működését és szabályait).


Mivel a műsorok jogvédettek, aligha lesz olyan szolgáltatás ami neked akár ingyen vagy pénzért rögzíti és terjeszteni fogja ezeket.

2013. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ncore-on fent vagyok, csak nincs jogosultságom kérést indítani... Ez a műsor viszont nem mainstream, magától szinte biztosan nem fog felkerülni az oldalra...
2013. jan. 1. 16:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!