Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Timi, Adél vagy Gergő? Kinek...

Timi, Adél vagy Gergő? Kinek szurkolsz ki nyerje meg az X-faktort? És szerinted ki fogja?

Figyelt kérdés

nekem ők 3-an a kedvenceim a műsor eleje óta, ha rajtam múlna akk a sorrend ez lenne: 1. Gergő, 2. Adél, 3. Timi

de szerintem ez lesz a sorrend: 1. Gergő, 2. Timi, 3. Adél



2012. dec. 9. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gergő Gergő Gergőőőőőőőő!:))))))
2012. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Tenni akartam szivecskéket,de nem engedi..<3
2012. dec. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Timit és Gergőt egyformán szeretem, ugyanolyan jók, bár Timi számomra magasabb színvonalat képvisel.

Adél nem tudom, mit keres a legjobb 3 között, de inkább arra gondolok, amiatt van ott, mert nagyon sokan inkább szavaznak Timire vagy Gergőre, mindegy melyikükre, csak Adél ellen, így viszonylag magas bevételhez jut az RTL Klub. Mert ha pl. Dávid maradt volna bent, rengetegen szeretik mindhármukat, így nem szavazott volna senki senki ellen, hisz mindegy, ki nyeri, így meg Adél ellen lehet szavaztatni a népet, mert ugye azt mégsem akarjuk, hogy ő nyerje meg...


Szóval Adélnak nem szurkolok, Timi és Gergő közül pedig bármelyiknek örülnék.

2012. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Gergő és Timi volt a favorit mindig, inkább Gergőnek szurkolok, de ha Timi nyer is örülni fogok, Adélkát gyűlölöm a válogatók óta :D
2012. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Adélnak szurkolok, mióta csak először megláttam, de valószínüleg Gergő nyeri majd meg...
2012. dec. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű, hogy Gergőnek szurkolok, ő a legjobb!

De Timi se rossz. Adél viszont már régen ki kellett volna, hogy essen...


Egy biztos, hogy Gergő és Timi fog tovább jutni. De hogy melyik nyer, azt nehéz megjósolni. Nagyon bízom abban, hogy Gergő, neki kell nyerni!!!!

2012. dec. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Nekem is már az eleje óta ők a kedvenceim:).Én annak örülnék ha Adél lenne az 1. Timi a 2. és Gergő a 3.De szinte biztos hogy Gergő nyeri meg.

Végülis nekem már mindegy mindháromnak szurkolok:)

2012. dec. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

Nekem Adél és Gergő a kedvenceim. Szóval mind1, csak közülük valamelyik! :) Szerintem Gergő lesz.

Timit nem bírom, semmi különleges nincs benne, ráadásul szörnyen hamis, és ezekhez a sablon csajon fúdenagyoténekleklááááááááááááá nótákhoz egyszerűen nincs elég hangja.

2012. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*csajos
2012. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ADÉL
2012. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!