Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Samsung UE40ES6100 3D SMART...

Samsung UE40ES6100 3D SMART LED Televízió-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ilyet, mennyire birkózik meg a mai technológiával? 3D, internet, esetleg játék?
2012. dec. 4. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát biztos jó :D Főleg h mind 2 okos dolog benne van. Smart- okos tv (internet stb.), ill. 3D.
2012. dec. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
még aktuális? :-) mert nekem ilyen készülékem van szívesen leírom hosszan, részletesen
2012. dec. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Persze, nyugodtan :D
2012. dec. 18. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Na tehát így harmagyára... :@ :D és most már ideges vagyok..:D 1. kifagyott a tv amikor arról írtam 2. pedig magától beírt a szövegbe kb. 6 millió nagy Á betűt..:D

Naa a tv első bekapcsolásnál rengeteget tölt és frissít.. ami nagyon zavaró mivel elvárja a vásárló hamár kiad 160 000 ft-ot egy tv-re ne keljen még 2 órát a frissítésekre várni.. A tv elég gyorsan megtalálta nálam a csatornákat és a település tv szolgáltató szinvonalához mérten tökéletes képet ad. Bekapcsolásnál mikor ki írja hogy samsung smart tv ás utána a fekete kép nálam legalábbi nagyon foltos a kép fehér pacák vannak a fekete képen de csak ilyenkor jelentkezik ez használat közben sosem. A tv az árához képes tűrhetően gyors persze nem egy 8. generációs tv :)) Internetezni rajta bill. nélkül bűn.. igazából mindenhogy bűn rajta mert igazából használhatatlan egyedül arra jó hogy felugorjunk korán reggel pl. facebook-ra és jó reggelt kivánjunk barátainknak max. de semmi másra esetleg megnézni mitörténik a nagyvilágba híreket olvasni de pl. youtubez-ni öngyilkosság mivel 2p után megszakad a videó és ki ír valami nem tudom mit hogy asziszem megtelt a memória és hogy helyreálít vagy nyitás a kezdőlappal. ilyenkor újra tölti az adott honlapot.. Én Auchan-ban vettem a tv-t 160 000-ért és kaptam hozzá még +2 3D-s szemüveget és egy Samsung tv bill. Amivel én nem vagyok meg elégedve (bill.) Dolog hogy szinte bármely irányból érzékeli a tv-t és gyors és jól érzékel a vezeték nélküli kapcsolat ellenére de hogy egy kukk szart se látni belőle sötétben.. Dolog hogy én szinte "ingyen" kaptam meg de inkább rá fizetek te rakjanak bele abba a nyomorult bill. egy led világítást vagy valamit ha már boltokban 18 000ft... Nekem az első smart tv és az első sík képernyős de végre nem az ordító telefonra kell felkelnem reggel hanem belehet álítani hogy magátol kapcsoljon be így a tv-re kellemesen feltudok kelni :)Letöltöttem a Titanic 3D-t (Sajnos nincs 15gb-os pendriverem így rendesen nem tudtam megnézni) de a AllShare programmal wifi-n bele tudtam nézni de olyan szinten lassú volt hogy cöhh... 2p töltés aztán 2mp film és utána a hang és így volt végig.. csak pár percet néztem de a 3D az osztott képernyős volt és hihetetlenül élet hű volt :) A tv szeret szarakodni velem, pl ha néha benne hagyom a pendrivert akkor nem hajlandó kikapcsolni.. vagy castlakoztatva van az AllShare a tv-hez akkor sem hajlandó kikapcsolni.. ami szerintem csöppet gáz.. Hát így 3. ez jut csak eszem be :D ha van valami kérdésed csak írj. :) Jaa még valami az internetezés közbe ha lerakja az ember a "tv"-t kis ablakba (műsort) akkor ha rákattinto egy szöveg ablakba és írni akkarok akkor össze vissza ugrál az ablak az adás elmegy a kép elcsúszik mivel a bill. nem fér bele a képbe és nem tudja feldolgozni vagy nem tudom.. (boccs a hibákért de már mérgesen írtam így 3.-ra :DD)

2012. dec. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kowi0810 válasza:

Én is szeretnék vásárolni 1 ilyen tv,de most épp információt gyűjtők róla...

Szóval lényegébe véve nem ajánlod?

2013. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem igazán :D
2013. ápr. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én már több mint egy éve használom ezt a készüléket és meg vagyok vele elégedve.Egy hátránya van csupán az hogy wifi kapcsolaton keresztül az alkalmazások nem használhatók de én ezt meg oldottam úgy hogy a tv.t a routere vezetékel kapcsoltam össze és így minden kitűnően működi ( youtub filmek lejátszása stb...) még a 40GB-os filmeket is akadás mentesen viszi de a wifit el kell felejteni mert ahoz hogy ezeket a dolgokat a készülék wifin keresztűl meg tudja oldani ahoz legalább 25mb-os internet kapcsolat szügséges vagy annál is nagyobb de vezetéken keresztűl elég neki a 8 is nekem ilyen van és működik.
2013. nov. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!